PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778883}

Miłosne potyczki

Aşk Laftan Anlamaz
7,9 1 078
ocen
7,9 10 1 1078
Miłosne potyczki
powrót do forum serialu Miłosne potyczki

Świetny serial!!

ocenił(a) serial na 10

Tak jak opisie uwielbiam ten serial muzyka,aktorzy ,fabuła jedynym słowem cudowny <3

Kinomaniaczka_95

O czym to jest? I czy jest na YT z polskimi napisami?

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Serial nazywa się "Miłość nie rozumie Słów"
Seria opiera się na tym, że główny bohater (Murat) nie może "zrozumieć miłości"
Murat jest wysoko ustawionym biznessman'em. Natomiast życie głównej bohaterki (Hayat) zostanie wywrócone do góry nogami od momentu kiedy znajdzie miłość.
https://www.youtube.com/watch?v=u3KoXFhYL3k Tutaj jest zwiastun.
Serial jest tłumaczony na FB Na priv mogę podać link do grupy :)

Kinomaniaczka_95

moge prosic strone grupy na fb?

asiulkaa93

Zakątek Tureckich Seriali :)

kisma

znalazłam to ale niestety nie wiem gdzie znalezc 1 odcinek z napisami :(

asiulkaa93

Napisze ci na priv :)

Mercik95

Ja też nie wiem jak znaleźć pierwszy odcinek .. :( pomożesz??

Mercik95

Czy mnie też podasz link albo coś bo właśnie nie mogę znaleźć pierwszego odcinka

magdalena_pieprzowska

Jesli masz fejsa to na grupie ''Zakątek tureckich seriali'' cały serial jest przetłumaczony.

Kinomaniaczka_95

Moge poprosic link

Kinomaniaczka_95

Poproszę o link :)

Kinomaniaczka_95

Ja też proszę o linka :D

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_95

poproszę o link :)

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniaczka_95

Zgadzam się, super serial.
Byłaby 10, gdyby nie przesadzona drama od 18 odcinka.
Chyba pierwotnie miała to być komedia, ale popsuli ten serial, tak jak Kiralik Ask.
Muzyka zdecydowania na plus, a do tego świetna obsada. Genialna postać Tuval ;)
Szkoda, że zakończenie serialu nastąpiło tak nagle, przecież jes masa tureckich seriali, które ciągną się miesiącami i latami a mają tragiczne ratingi. Przez co wiele wątków wgl nie zostało wyjaśnionych, a szkoda.

LauraMichalina

Jak dla mnie, akcja rozkręciła się dopiero po 18 odcinku! Niesamowity serial... Aż żałuję, że tak mało odcinków...

ocenił(a) serial na 7
angelas95

Z komedii romantycznych polecam Ateşböceği (Świetlik- tłumaczony przez grupę Turecka Serialomania na fb) oraz nowość w Turcji Siyah Beyaz Aşk (Czarno-biała miłość) tłumaczony przez grupę Czas na Tureckie na fb- genialny serial!

ocenił(a) serial na 10
LauraMichalina

czy można obejrzeć Siyah Beyaz Aşk (Czarno-biała miłość) z polskimi napisami? jak tak to gdzie?

ocenił(a) serial na 7
ninaa1

witam, oczywiście, że tak;) serial został przetłumaczony przez grupę Czas na Tureckie lub Herbaciany Gang Serialoholików

angelas95

szkoda, ze nie ma 2 sezonu :(

ocenił(a) serial na 7
SylwiaaNwsk

Ubolewam nad tym samym, ale ostatnie scenarzystki już nad wyraz zniszczyły fabułę, postacie i urok SBA, więc może to i lepiej, że zakończono na tych 32 odcinkach. Niedawno pierwsze scenarzystki wypowiedziały się w radiu, że pierwotnie serial "napisany" został na 3 lata, a koniec I sezonu miał nastąpić przy 39 odcinku. Więc....Biedni-my-fani.

LauraMichalina

32???? A nje 31

Kinomaniaczka_95

Jak dla mnie banalny i przeciętny....strata czasu!

christne1313

Cóż każdy ma inne gusta - Ja uważam że uroczy :)

Kinomaniaczka_95

Też tak uważam jest boski

Kinomaniaczka_95

Super serial , tylko zakończenie za krótkie - 5 minut w których niewiele wyjaśnili , co z firmą , macochą Tuval itd . ?

Lilo66

tak, bardzo słabe to zakończenie, też mi się nie podoba, że upchnęli w 5 min i nie wyjaśnili paru rzeczy, ale chyba wynika to z tego co piszą powyżej - że serial był rozpisany na dłużej, a go z jakichś powodów skrócili.... :(

Kinomaniaczka_95

Teraz są juz lepsze seriale, no i powinien byc opis na koncu bo tutaj istotne są szczegoly… to znaczy podejscie np murata do hayat nie powinno miec miejsca w zyciu i to powinnobyc podkreslone x razy. Bo potem sobie wyobrazaja nlode dziewczyny ze to normalne a to normalne nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones