PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491081}

Miłosny nokaut

Un Gancho al Corazón
7,3 831
ocen
7,3 10 1 831
Miłosny nokaut
powrót do forum serialu Miłosny nokaut

beznadziejna podróbka Sos mi vida... ok, niektórzy aktorzy trochę przystojniejsi ;) ale brak uroku pierwowzoru, brak tego komizmu... fuszerka

ocenił(a) serial na 6
konskiesprawy

Mnie się wydaje, że nie jest aż taki zły, chociaż oryginałowi nie dorówna. Beznadziejny jest ten Beto (Quique rządzi!), Turca, czyli w tym przypadku Estrella jakaś taka dziwna (i okropnie brzydka), a Debi (nie wiem, jak ma tu na imię) to już kompletna porażka.

SMV 10/10
Miłosny nokaut - 6/10

ocenił(a) serial na 10
Oldzia_

Nie przesadzaj Estrella nie jest taka brzydka. A napisz co ten Debi "robi" w Miłosnym Nokaucie to napisze jak mu tu na imię ;)

KokainKa_978

Estrella jest bardzo ładna. A Debi to Ximena w Miłosnym nokaucie która jest rewelacyjna. Beto może jest głupi ale taki jego urok. Monita i Mauricio tworzą śliczną parę. Ja najbardziej lubię Gaby i Salvadora są świetni. Cieszę się że ta telenowela nie jest tak komiczna jak Sos mi vida.

konskiesprawy

Ty też nie wszystkim się podobasz, czyli według Twojego rozumienia ... fuszerka.
I do tego w realu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones