SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

The Yogi Bear Show

1961-1963 30 min.
6,6 6 493
oceny
6,6 10 6493
167
chce zobaczyć
{"id":"171525","linkUrl":"/serial/Mi%C5%9B+Yogi-1961-171525","alt":"Miś Yogi","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/15/25/171525/7522221.2.jpg"}
Sprytny miś wykrada jedzenie turystom. Przeszkadza mu w tym strażnik Smith i sumienie jego przyjaciela Boo Boo.
{"seasons":[2,1]}
32
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Mi%C5%9B+Yogi-1961-171525/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/171525","link":"/serial/Mi%C5%9B+Yogi-1961-171525/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/171525","link":"/serial/Mi%C5%9B+Yogi-1961-171525/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Miś Yogi to bardzo sympatyczny niedźwiedź, który wraz ze swym małym przyjacielem Boo Boo, mieszka w Parku Narodowym Yellowstone. Yogi wciąż wpada w kłopoty, ze względu na liczne kradzieże koszów pełnych jedzenia, które przynoszą turyści. Przeszkodzić mu w tym stara się Strażnik Smith, który strzeże porządku, lecz nie zawsze udaje mu sięMiś Yogi to bardzo sympatyczny niedźwiedź, który wraz ze swym małym przyjacielem Boo Boo, mieszka w Parku Narodowym Yellowstone. Yogi wciąż wpada w kłopoty, ze względu na liczne kradzieże koszów pełnych jedzenia, które przynoszą turyści. Przeszkodzić mu w tym stara się Strażnik Smith, który strzeże porządku, lecz nie zawsze udaje mu się powstrzymać sprytnego Misia. Zachowanie Yogiego nie odpowiada też Boo Boo, lecz ten mając na uwadze konsekwencje jakie może wywołać złapanie przyjaciela na gorącym uczynku, często pomaga mu w trudnych chwilach.

studio
Hanna-Barbera Productions / Screen Gems
data produkcji
1961
tytuł oryg.
The Yogi Bear Show
inne tytuły
Miś Yogi Polska
Show Misia Yogi
Więcej...
Miś Yogi początkowo był częścią serialu animowanego "Pies Huckleberry" ("The Huckleberry Hound Show").
Nazwa Parku Jellystone, w którym mieszka miś Yogi, to nawiązanie do Yellowstone, pierwszego i najstarszego parku narodowego na świecie.
Imię misia Yogie'go pochodziło od pseudonimu amerykańskiej gwiazdy baseballu z lat 50-tych, Lawrence'a Petera"Yogie?ego" Berry.
To były czasy - siadało się przed telewizorem i oglądało z kumplami z przedszkola kultowe seriale Hanny-Barbery. Z tego, co pamiętam, najpopularniejszy był właśnie "Miś ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 50%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Na Polsacie lecą własnie odcinki Yogi Bear,

  Kriss_11 ocenił(a) serial na 4

  których nie macie w bazie filmwebu, zresztą w imdb też ich nie ma. Czy można to uzupełnić?

 • Miś Yogi & Piotr Gruszka...

  byrgh

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • lepiej jak jest jeden lektor niż dubbing

   kivinka ocenił(a) serial na 9

   moim zdaniem -i te stare odcinki.....;-)

  • Niech żyje!

   The_Warden

   Niech żyje limited animation!!

   • Gwiazdka.

    użytkownik usunięty

    Witam. Szukam bodajże pełnometrażowej bajki hanny Barbery, akcja toczy się gdzies w górach, śnieg, gwiazdka i te sprawy. Występuje tam wiele postaci, min. Pies Huckleberry, ten różowy kot Barbery, Miś Yogi i traper w wielkich rakietach na stopy, do chodzenia po śniegu :P Zna ktoś tytuł?