PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94331}

Miasteczko South Park

South Park
7,9 79 045
ocen
7,9 10 1 79045
7,8 15
ocen krytyków
Miasteczko South Park
powrót do forum serialu Miasteczko South Park

Sezon 22 - Napisy PL

użytkownik usunięty

Ktoś będzie tworzył napisy do nowych odcinków czy poczekamy rok na premierę dubbingu?

ocenił(a) serial na 7

Właśnie?

użytkownik usunięty

Nie wierze ze nikt nie chce sie zabrac za napisy. Juz tydzien minal od 22x01 jest 22x02 a tlumaczen brak. :-/

ocenił(a) serial na 10

jest na tą bolączke bardzo prosty sposób,wystarczy nauczyć się angielskiego,a swoją drogą drugi odcinek s22 jest zajefajny,ale musicie poczekać na napisy :)cholercia

użytkownik usunięty
Wojciech__Karbowski

Umiem angielski, ale nie az tak zeby cos przetlumaczyc. Ogladam filmy po angielsku i je rozumiem ale nie w 100%. Tez uwazam ze 22x02 jest fajny.

ocenił(a) serial na 10

South Park Studios udostępnia wszystkie odcinki dzień po premierze z napisami po angielsku - dobra okazja żeby sobie raz na jakiś czas kliknąć pauzę i sprawdzić coś w słowniku. Mówię to nieironicznie, to bardzo dobry sposób na szlifowanie angola.

ocenił(a) serial na 10
rozkminator

Tylko dlaczego napisy tam działają tylko do połowy?

Comedy Central na pewno wyemituje 22 sezon najpierw z napisami, tak jak poprzednie. 21 dali miesiąc po premierze na amerykańskim CC, a 20 dzień po. Lepiej poczekać na profesjonalne tłumaczenie ;)

e7l

@e7I
TV oglądam mało i mam rozumieć, że za miesiąc nowy sezon South Parka będzie w polskim oddziale Comedy Central?

użytkownik usunięty

Juz sie pojawili napisy do 22x02, a jak wam chodzi o TV to podziekuje. Nie posiadam i nie bede posiadal a watpie zeby ktorys z was nagral te odcinki i je wrzucił na c.h.o.m.i.k.u.j lub na c.d.a lub ma f.i.l.i.c.c

ocenił(a) serial na 10

gdzie te napisy?

pawelpiatek134

Na opensubtitles.

jak to? przecież na c.d.a i f.i.l.i.cc są wrzucane nagrania z CC. 22 grudnia startuje 22 sezon, szkoda, źe tak późno, wcześniejsze sezony dawali szybciej. żałuj, że nie oglądasz w TV - tłumaczenie lepsze niż amatorskie.

Na opensubtitles pojawiły się napisy do 3 odcinka a do 1 dalej brak :P

ocenił(a) serial na 10
arturdzie

Są nawet napisy do 22x04, ale ja jeszcze pierwszego odcinka nie obejrzałem, wolałbym z subami PL. Ma ktoś konto na obensubtitles, żeby się zapytać tego gościa co wrzuca tam suby skąd on je wrzuca, a jeśli on tłumaczy, czy mógłby 22x01 też przetłumaczyć? Trochę słabo, że ten odcinek jest nieprzetłumaczony.

ocenił(a) serial na 10
matfcb

Coś czuję że nigdy nie pojawi się tłumaczenie do 1 odcinka.

ocenił(a) serial na 8
szewcze

Wbij sobie na chomik south park karol10104 tam masz odcinek pierwszy z napisami

ocenił(a) serial na 8
karol10104

usunęli, daj same napisy na jakimś serwerze.

ocenił(a) serial na 10
petarda90_2

Mam link do pliku z chomika z wersją episode 22x01 w 720p i subami PL, ale nie mam tam konta z MB potrzebnymi do pobrania. Chcesz link i się podzielisz subami? Jak ogarnę po znajomościach jakoś ten plik i pobiorę napisy PL, to wrzucę ten plik tutaj, chyba, że wcześniej ktoś to zrobi.

matfcb

A nie możesz napisów wrzucić na opensubtitles?

ocenił(a) serial na 10
arturdzie

Nie mam napisów, zrozum. Jest link na ch... do jednego pliku, a w nim jest archiwum spakowane, w środku są napisy i serial. Nie mam jak tego pobrać, bo nie mam konta na ch.....

ocenił(a) serial na 8
matfcb

Chomi.../karol10104/South+Park pełny adres. Masz też osobno napisy.

ocenił(a) serial na 10
karol10104

Dzięki wielkie. Wczoraj było niby zablokowane to konto, dobrze, że wróciło. Thx a lot za napisy.

arturdzie

Ok pobrałem napisy do 1 odcinka z chomika i wrzuciłem na opensubtitles.

Dobra są już napisy do pierwszego odcinka. A co z napisami po 4 odcinku?

Na opensubtitles pojawiły się napisy do pozostałych odcinków i tylko u mnie napisy chodzą zbyt wcześnie? Że nawet gdy daje opóźnienie napisów w VLC to napisy dalej idą do przodu.

arturdzie

Z tego co widzę, to te napisy są dla wersji 25 fps. Po konwersji można dopasować.

ocenił(a) serial na 10
K_Now

jak to zrobic?

pawelpiatek134

Używam do oglądania PotPlayer, klikam prawym, wybieram napisy, potem synchronizacja napisów i konwertuj z 23.976 -> 25. Później tylko przesuwam czas i powinny się nie rozjeżdżać.

K_Now

Odwrotnie oczywiście 25 -> 23.976.

ocenił(a) serial na 10
K_Now

i co działają komuś te napisy?

użytkownik usunięty
pawelpiatek134

Oglądałem odcinek s22e10, napisy byly dopasowane pod wersje 1080p.WEB-DL.AAC.2.0.H264-YFN i sie spokojnie ogladalo bez żadnych problemow

daj te napisy

K_Now

Tylko skad brałeś te napisy? na opensubtitles sa tylko z sekundami/minutami co do wyświetlania a nie klatkami.

thccc

Zwracam honor! działa wszystko, ale właśnie z 23.976 -> 25 ;) napisy sa w 23.976fps. Dzieki wielkie bo juz miałem recznie czasy napisów poprawiac :D

To ja.Komuś dalej zalezy na napisach? Juz od paru miesięcy jest dubbing

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones