Miasteczko South Park (1997)
Miasteczko South Park: Sezon 17 Miasteczko South Park Sezon 17, Odcinek 4

Goth Kids 3: Dawn of the Posers

22m
7,0 323
oceny
7,0 10 1 323
Miasteczko South Park
powrót do forum s17e4

s17e04

ocenił(a) serial na 9

No nie powiem że trochę mnie zaskoczyło info o opóźnieniu odcinka. Wiedziałem że oni potrafią za.....ć jak małe samochodziki z robieniem odcinków (jak wtedy gdy po 1,5 tygodnia od zdarzenia obśmiali królewski ślub i śmierć Bin Ladena w Royal Wedding czy pamiętny odcinek jak szybko wykpili wybór prezydenta USA i sprzedaż Star Wars dla Disneya). Tym nie mniej myślałem że to wyjątkowe sytuacje i takie pozorne banały jak odcinek o Gothach robią z wyprzedzeniem.

Awaria prądu w studiu - cud że dopiero w 17 sezonie to się stało:P.

tc1987

co to za odcinek ze star wars ?

ocenił(a) serial na 9
wedlos123

Nie chcę ci spoilerować ale obejrzyj "Obama Wins!" z 16 serii.

ocenił(a) serial na 9
tc1987

Dopiero przed paroma minutami przeczytałem o opóźnieniu pod jakimś torrentem z (rzekomo) tym odcinkiem, tc1987 wydajesz się być w temacie, czy znasz może nową datę premiery 17x04?

ocenił(a) serial na 9
pitus13

Pewnie za tydzień - bardziej już chyba nie spartolą skoro mają tydzień zapasu czasowego :).

ocenił(a) serial na 9
tc1987

Szkoda, ostatni odcinek narobił mi jeszcze większego apetytu na następne, był naprawdę świetny ;D

ocenił(a) serial na 9
pitus13

Cóż - skoro tak szybko robią odcinki to mam nadzieję że będą mieli dystans do siebie i w trakcie odcinka w środę zażartują z pierwszej wpadki tego typu od początku serialu :).

ocenił(a) serial na 8
tc1987

Hej, wydajesz się być oblatany w temacie SP, stąd moje pytanie - kojarzysz może odcinek, w którym sparodiowano "Dzieci kukurydzy"? Jedyne co mi się kojrzy to fakt, że była to jedna z pierwszych serii South Parku...

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

Jak dotąd mam braki niemałe w seriach 1 - 5 więc raczej nie pomogę aczkolwiek jak wpiszesz w google angielski tytuł w połączeniu z SP to na pewno szybko znajdziesz.

ocenił(a) serial na 8
tc1987

ok, dzięki

tc1987

Świetny odcinek. Goci to moi ulubieni bohaterowie zaraz po Cartmanie i Buttersie, a może nawet na równi.
Bodaj pierwszy odcinek z nimi, czyli Raisins uważam za najlepszy w historii tego serialu.
Tu też dali radę. Trochę nie podobała mi się akcja z kwiatkami, ale odcinek i tak najlepszy w sezonie.
Super był dzwonek w telefonie tego z czerwonymi włosami.
I w końcu dowiedzieliśmy się jak mają na imię inni poza grubszą dziewczyną członkowie 4-osobowej grupy Gotów. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones