SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Mike i Molly

Mike and Molly
2010 - 2016
22 min.
6,4 5 221
ocen
6,4 10 1 5221
839
chce zobaczyć
"Mike & Molly" to serial komediowy o dwójce ludzi reprezentujących klasę robotniczą z Chicago, którzy odnaleźli miłość na spotkaniu "Anonimowych Łakomczuchów". Oficer... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Mike i Molly zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy oraz 16 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

"Mike & Molly" to serial komediowy o dwójce ludzi reprezentujących klasę robotniczą z Chicago, którzy odnaleźli miłość na spotkaniu "Anonimowych Łakomczuchów". Oficer Mike Biggs jest dobrodusznym policjantem z nadwagą, który pragnie schudnąć. Wspomaga go w tym jego partner Carl McMillan, szczupły, szybko mówiący mądrala. Na spotkaniu"Mike & Molly" to serial komediowy o dwójce ludzi reprezentujących klasę robotniczą z Chicago, którzy odnaleźli miłość na spotkaniu "Anonimowych Łakomczuchów". Oficer Mike Biggs jest dobrodusznym policjantem z nadwagą, który pragnie schudnąć. Wspomaga go w tym jego partner Carl McMillan, szczupły, szybko mówiący mądrala. Na spotkaniu "Anonimowych Łakomczuchów", Mike spotyka Molly Flynn, krągłą nauczycielkę z dużym poczuciem humoru. Dziewczyna mieszka z siostrą Victorią i matką Joyce, które są szczupłymi kobietami i nie ułatwiają Molly zrzucania zbędnych kilogramów.

studio
Bonanza Productions / Chuck Lorre Productions (współudział) / Warner Bros. Television (współudział)
tytuł oryg.
Mike and Molly
inne tytuły
Serial kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych