Melissa McCarthy I

Melissa Ann McCarthy

7,8
25 705 ocen gry aktorskiej
Melissa McCarthy I
Melissa McCarthy swoją karierę rozpoczynała jako komik. Występowała z wieloma kabaretami, równocześnie wysyłając swoje zdjęcia do różnych agencji aktorskich i ucząc się w "The Actors Studio" w Nowym Jorku. Melissa wystąpiła w filmach słynących z wyborowej obsady, między innymi: "The Life of Dave Gale" (Kevin Spacy, Kate Winstlett), "White Oleander" (Michelle Pfeiffer), "Pumpikn" (Christina Ricci), "The Third Wheel" (Ben Affleck), "The Kid" (Bruce Willis). Oprócz tego wystąpiła również w "Aniołkach Charliego", "Go" i niezależnej produkcji "God".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 26 sierpnia 1970

miejsce urodzenia: Plainfield, Illinois, USA

wzrost: 157 cm

Emmy
Zdobyła 2 nagrody Emmy, 15 innych nagród oraz 59 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Ben Falcone (od 08.10.2005), 2 córki: Vivian (ur. 05.05.2007) i Georgette (ur. 22.03.2010)
W 2017 roku wystąpiła w reklamie KIA niro.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

zagra kiedyś w jakimś ambitnym filmie i dostanie Oscara. Do tej pory grywa głównie w jakichś głupkowatych komediach. Moim zdaniem jest niedoceniana.

Ogólnie to nie rozumiem gnojenia tego filmu. Że wulgarny? A "American Pie" czy "Kac Vegas" to niby czym tu ustępują? Nie mówiąc chociażby o czczonym na Filmwebie "Las Vegas parano".
Ale wracając do tematu, to Melissa McCarthy była genialna w tym filmie. Moim zdaniem nominacja zasłużona.
Tyle z mojej strony.

ta babka zajefajnie gra w kazdym filmie, ale w "Goracym Towarze" osiagnela po prostu mistrzostwo. Sandra Bullock (mimo, ze jest bardziej znana i tez dobrze zagrala) wyraznie schodzi tam na drugi plan. Melissa rzadzi tam pelną gębą (doslownie i w przenosni)

Naprawde fajna aktorka z potencjalem nie tylko do rol komediowych. Ale jeśli chodzi o jej komediową stronę to jest to według mnie obecnie najzabawniejsza kobieta w Hollywood. Wiekszosc aktorek komediowych jak Kristen Wiig jest sztuczna i drażni, jednak Melissa jest bardzo naturalna i ma po prostu talent do komedii. A...

więcej

Melissa jako Sean Spicer

użytkownik usunięty

Melissa po prostu wymiata jako Spicer w SNL, według Mnie jej wykonanie przejdzie do historii tego programu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones