PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560177}
7,5 12 730
ocen
7,5 10 1 12730
6,9 7
ocen krytyków
Mildred Pierce
powrót do forum serialu Mildred Pierce

Córka!

ocenił(a) serial na 8

Gdybym miała taką córkę jak Mildred...brak mi słów...Nie wiem czy czasem nie dopuściłabym się dzieciobójstwa.Co za głupia,zarozumiała i egoistyczna dziewucha.

elena3

Jakbym była Mildred to rozwaliłabym jej łep już jak była młoda, do szału mnie doprowadzała swoim zachowaniem i egoizmem... Najbardziej niewdzięczne dziecko na świecie

ocenił(a) serial na 8
smerfetka

Dokładnie tak.Zniszczyć gada za młodu.

ocenił(a) serial na 9
elena3

czytając wasze komentarze wczoraj nie mogłam uwierzyć, że można tak mówić o kimkolwiek. Po obejrzeniu wiem. Prana byłaby codziennie , na dzień dobry i na dobranoc

ocenił(a) serial na 8
Marika_8

Nie o to w tej dyskusji chodzi.Z mojej strony to element czarnego humoru.Muszę jednak przyznać,że po tym wszystkim co zrobiła nie posadziłabym jej na kolanku i nie głaskałabym go głowie,mówiąc pieszczotliwie,,Skarbeńku,to nic,że mnie okłamywałaś...To nic,że sypiasz z moi mężem.Przecież jesteś wspaniała..."Moim zdaniem Mildred postąpiła z nią bardzo dobrze żegnając tak,a nie inaczej.Tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 9
elena3

Skoro jej kreacja wywołała u mnie takie a nie inne emocje oznacza to , że bardzo dobrze ją zagrała i odnalazła się w roli. Nie próbuję mówić tutaj o filmie tylko o tym "co by było, gdybym miała taką córkę"

ocenił(a) serial na 8
Marika_8

Z wywołaniem emocji się zgadzam.

ocenił(a) serial na 9
elena3

ja bym to dziecko wysłał do rygorystycznej szkoły z internatem, gdzie szybko by zrozumiała, że nie jest taka wyjątkowa.

ocenił(a) serial na 8
elena3

Veda to narcyz i socjopatka. Wszystko od dziecka było podporządkowane pod jej korzyści, wykorzystała poczucie winy Mildred, najpierw po rozwodzie z ojcem, potem po śmierci młodszej siostry i robiła z matką co chciała. Intrygantka i manipulantka, skrajna egoistka. Za każdym razem burzyła szczęście Mildred, za każdym razem, kiedy w jej życiu wydarzyło się coś dobrego albo ruszyła na przód pojawiała się Veda z ciosami.

ocenił(a) serial na 9
elena3

O tak!!! Zdecydowanie zadusić to za mało :/ Wstrętny bachor

elena3

Świetnie zagrana rola. Człowiek ma ochotę ją dosłownie udusić. Podręcznikowy przykład socjopatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones