PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764111}

Mindhunter

8,0 104 380
ocen
8,0 10 1 104380
7,9 24
oceny krytyków
Mindhunter
powrót do forum serialu Mindhunter
ocenił(a) serial na 8
LechKaczynski

Chodzi Ci o tego gościa, który jest pokazywany na początku każdego odcinka? To słynny BTK (Dennis Rader) - jeden z "najsłynniejszych" seryjnych morderców w USA. Pokazywanie go na początku każdego odcinka to jakby "wstęp" do tego, z czym będą się musieli zmierzyć w przyszłości. BTK zabił 10 osób w ciągu 15 lat. A udało się go złapać dopiero w 2005 roku.

ocenił(a) serial na 7
MadamedePompadoure

Ted Bundy ma potwierdzone 21 ofiar, również z tego okresu.

ocenił(a) serial na 8
LechKaczynski

Tu masz podane ponad wszelką wątpliwość, że serwisant to BTK:
https://www.popsugar.com/entertainment/Who-BTK-Killer-44143273

MadamedePompadoure

Dzieki. Tak jest!!

ocenił(a) serial na 10
LechKaczynski

Też tak myślałam, ale chyba jednak nie :)

Miotka_fw

no właśnie szkoda :)

ocenił(a) serial na 8
LechKaczynski

To nie Holden... to Bind, Torture, Kill czyli BTK Killer. Przy pierwszej scenie gdy wypowiedziano jego imię u niego w robocie już wiedziałem, że to on. I szczerze mówiąc w głównej mierze czekałem, aż jego wątek się rozwinie w 1 serii. Ale widzę, że przyjdzie czekać aż do 2-3 sezonu albo jeszcze dłużej. Jego starannie planowane morderstwa i zabawa w ciuciubabkę z Policją trwała ponad 20 lat, więc w takim tempie narracji jaki obecnie prowadzą twórcy ciężko będzie zmieścić wątek BTK w zwartej formie, aby miało to ręce i nogi w zgodzie z chronologią serialu. Chyba, że będą skakać w retrospekcje albo sceny z przyszłości.

Kazikowy

To jest ten którego pokazali na początku 2 sezonu w dziwnej masce ??

ocenił(a) serial na 8
Adell1997

Tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones