PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677140}

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
7,5 4 044
oceny
7,5 10 1 4044
Miraculum: Biedronka i Czarny Kot
powrót do forum serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

..

ocenił(a) serial na 7

Pierwsze 3 sezony były w porządku, odcinki miały jeszcze ten super klimat co bardzo lubiłam w tym serialu, ale niestety jak już powstały 2 odcinki specjalne, 4 sezon a teraz już startuje 5 (jak to pisze) to już mega mi się to znudziło. Ile można ciągnąć dalej te same w kółko powtarzające się tematy czyli miłość Marinette , miłość czarnego kota, matka Adriena itd. 4 sezon był taki sobie jakoś szczególnie mnie nie zachwycił a obecny 5 to już jakaś porażka, look Monarcha to jakiś kicz a kolejne odcinki widać robione już na siłę. Już jak powstał 4 sezon i te odcinki specjalne to było słabo a teraz to już fatalnie. Słyszałam że ma być więcej niż 7 sezonów i wątpię że serial idzie w dobrą stronę niektórym może się to podobać jak widzę po np. tiktokach fanów miraculum, ale mi szczerze NIE.
1 sezon - 7/10
2 sezon - 7/10
3 sezon - 7/10
4 sezon - 3/10
5 sezon (póki co bo narazie tylko 2 odcinki) - 2/10
To jest moja zdanie , nie przeszkadza mi jak ktoś lubi dalsze odcinki tego serialu

ocenił(a) serial na 8
Carly_Cat

Obejrzyj może do czego to jest porównywane.
Produkcje gdzie całość "fabuły" opiera się na transformacji, walce i kilku gagach w odcinku.

Tutaj w zasadzie jak się uważnie ogląda to może nawet fabułę jakąś zauważyć tylko niestety jest to strasznie poplątane...
fajnie to w opowiadaniach z fandomu wychodzi, bo każdy sobie coś tam z kanonu wybiera i na tym tworzy swoją wersję tego co się dzieje...
są więc i reverse crushe, i enemies AUs, przeróżne konfiguracje shipów.
każdy co innego traktuje dosłownie, a co innego grę na pokaz...
są różnego rodzaje hate/angsty przeciw Adrienowi, Marinette, Alyie... no i oczywiście masa opowiadań opartych o Lile, która praktycznie została sprowadzona do marionetki Gabriela, której jedynym celem jest zapędzenie Adriena do bycia jej przytulanką... ;-)

więc o tylę o ile się z Tobą zgadzam, że serial jako taki robi się coraz mniej strawny wprost...
to w połączeniu z opowiadaniami z fandomu daje się oglądać, acz dla samego serialu ja bym sobie dał spokój i w tej chwili w zasadzie oglądam tylko żeby być na bieżąco i wybrać sobie co ciekawsze fragmenty do moich własnych opowiadań.

a samo oglądanie w porównaniu do typowych anime... no jest po prostu inne.
to trochę jak takie anime w stylu latino... ;-) pomimo tego, że autor niby jest Francuzem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones