PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677140}

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
7,5 4 035
ocen
7,5 10 1 4035
Miraculum: Biedronka i Czarny Kot
powrót do forum serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

NIE POLECAM!

ocenił(a) serial na 3

Szkoda słów na ten temat. Ale kilka, żeby nie być gołosłowny. Najbardziej nie podoba Mi się powtarzalność. Każdy odcinek jest taki sam. Fabuła nie porusza się do przodu. Jeżeli uważasz, że jest inaczej to napisz Mi proszę, co bohaterowie zrobili przez tę TRZY SEZONY?! Biedronka miała mieć znacznie większy arsenał broni niż TYLKO JAKIEŚ JOJO! Ponad to serial miał być anime, które wygląda o wiele lepiej. Nie, że jestem hejterem i chcę aby każda animacja była ręcznie rysowana, ale do 3D mam większe wymagania. Ale serial wygląda lepiej niż "Mustang duch wolności". Tam to twórcą nic się nie chciało robić. Jakby chociaż w Miraculum twórcy nie traktowali widzów jak idiotów byłoby lepiej. W odcinku "Lady Wifi" Władca mógł wygrać, ale tego nie zrobili bo serial zbyt szybko by się skończył. Obejrzałem TRZY SEZONY (Bo nie mogłem uwierzyć, że to jest takie złe) mam wiele zarzutów do serialu, ale już Sobie daruję. Chcę po prostu o tym zapomnieć.

ocenił(a) serial na 8
Kreska_1999

wróć jak dorośniesz.

jeśli nie łapiesz fabuły bo jedyne co w serialu widzisz to powtarzalne akumy to o czym tu dyskutować.

słowa klucz:
Hawkmoth ma kradzione miraculous bez instrukcji obsługi, coś tam usłyszał o życzeniu, a książka jaką posiada bez nawet umiejętności jej przeczytania to zaledwie czubek góry lodowej zawierający głównie podstawowe opisy i regulamin użycia.

może wyjmij głowę z fantazji o wielkim potężnym władcy ciem co wszystko wie i zorientuj się, że tutaj jest to sfrustrowany psychol, który swoją głupotę i frustracje na dzieciach wyładowuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones