PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677140}

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir
7,5 4 044
oceny
7,5 10 1 4044
Miraculum: Biedronka i Czarny Kot
powrót do forum serialu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Tak szczerze

ocenił(a) serial na 3

To chyba najsłabszy serial dla dzieci, jaki widziałam. Fabuła wygląda w każdym odcinku dokładnie tak samo. Odcinki różnią się wyłącznie antagonistami. Jeszcze w pierwszym sezonie, serial się bawił w wielkie tajemnice, pozwalał na snucie teorii, kim mógłby być główny czarny charakter i jaki jest jego cel (choć to też było trochę przewidywalne). Drugi sezon totalnie to zwalił, dając nam te informacje na tacy.
Poza powtarzającymi się przygodami dwójki głównych bohaterów, możemy tu widzieć irracjonalne i żałosne sceny. Marinette, która przestaje być zakochaną nastolatką, a staje się coraz gorszą psychofanką Adriena z odcinka na odcinek. Nawet sceny które miały być romantyczne, po prostu były żałosne i przy każdym momencie, który miał wzbudzić w widzu myśli typu "ojej, jakie to słodkie", przywoływał coś, jak "what the heck". Momentami nawet miałam wrażenie, że twórcy po prostu powiedzieli "dobra, walić to, za mało mi płacą".
Postacie stereotypowe i schematyczne, ale to jest wybaczalne, ponieważ jest to film kierowany do najmłodszych.
Może i dla dzieci jest spoko, chociaż myślę, że nawet jako 7 latka bym się zanudziła po kilku odcinkach. Tym bardziej nie rozumiem tego hype'u wśród nastolatek.

ocenił(a) serial na 8
Marysia_Czarnecka

Poczytaj opowiadania z fandomu.

Ja w tym tkwię tylko z powodu opowiadań.

Sam serial jest zbyt chaotycznie pod publikę tworzony z naciąganymi wieloma wątkami i bezsensnownie wplecionymi motywami z anime i innych miejsc.

Można założyć spokojnie, że 90% idiotyzmów pomiędzy Marinette-Adrien jest z anime wzięte i trudno przez to na poważnie patrzeć na ich relację, bo normalnie to ona już by dawno miała nakaz braku kontaktu z nim do odległości 100 metrów co najmniej po połowie tego co nawyprawiała w serialu.

ocenił(a) serial na 1
Marysia_Czarnecka

Święta prawda
Dlaczego dzieci nie mogą oglądać takich świetnych kreskówek jak SpongeBob albo ninjago

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones