PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558617}

Miranda

8,0 3 304
oceny
8,0 10 1 3304
Miranda
powrót do forum serialu Miranda

Jak w temacie - czy ktoś wie czy będzie kolejny sezon? Albo zna jakiś podobny serial - z tak specyficznymi bohaterami i z takim poziomem absurdu?

ocenił(a) serial na 10
cytryni

Witaj. Dla mnie większość brytyjskich seriali komediowych ma taki absurd ;-) Osobiście uwielbiam:
- Technicy-Magicy [2006-2010]
- Jak Nie Być Sobą [2008-2010]
- Absolutnie Fantastyczne [1992-2005]
- Pan wzywał, Milordzie? [1988-1993]
- 'Allo 'Allo! [1982-1992]
- Co Ludzie Powiedzą? [1990-1995]
- Mała Brytania [2003-2006], Mała Brytania W Ameryce [2008]
- Come Fly With Me [2010]
- Pary Nie Do Pary [2005]
- Liga Dżentelmenów [1999-2002]
- The Catherine Tate Show [2004-2006]
- Dowcipne Numerki [1999-2003]
- Ojciec Ted [1995-1998]
- Hotel Zacisze [1975-1979]
- Najgorszy Tydzień Mojego Życia [2004-2006]

ocenił(a) serial na 10
nikah


Widzę, że naoglądałaś się ich sporo :) Allo,allo i hotel zacisze są rzeczywiście niesamowicie zabawne. Za resztę zabiorę się w wolnej chwili, ale już widzę, że jest jeden który chciałam obejrzeć, ale niestety zapomniałam tytułu - najgorszy tydzień mojego życia. Dzięki wielkie! :)

cytryni

IT Crowd (czyli Technicy Magicy) jest świetny, ale jak dla mnie lepszy jest Black Books, mój ulubiony brytyjski serial ever! (niestety ma tylko 3 sezony po 6 odcinków). Świetny, i zrobiony zupełnie inaczej niż wszystkie komedie jakie widziałam, jest też Peep Show :)

ocenił(a) serial na 10
Dalvana

Black Books - z lektorem chyba niedostępne w sieci?

ocenił(a) serial na 9
nikah

dzięki za rekomendację! na pewno skorzystam!!!

cytryni

http://rozpieprzeni.blogspot.com/2012/07/przewodnik-po-serialach-czyli.html tu też jest co nieco o wartych do obejrzenia serialach. Ja polecam zwłaszcza Wilfreda ;)

ocenił(a) serial na 10
Dalvana

No to mam niezłą listę, teraz tylko zdecydować od czego zacząć :DA co do Wilfreda - oglądałam kilka odcinków, ale to jest dla mnie zbyt ... nie wiem jakie, nawet nie jestem w stanie określić tego serialu, ale na pewno nie w moim guście. Chyba rzeczywiście zacznę od Black Books :)

ocenił(a) serial na 10
cytryni

Polecam ci "Coupling" (oczywiście brytyjską wersję), dla fanów "Mirandy" jak najbardziej. Fajna obsada, wyraziści bohaterowie. Z brytyjskich sitcomów to mój ulubiony zaraz po "Co ludzie powiedzą" i "Mirandzie".

ocenił(a) serial na 10
cytryni

Już jest 3 sezon z lektorem :-) HURA!

ocenił(a) serial na 10
nikah

Ja już 3 sezon obejrzałam dwa razy, za każdym razem bawi i niesamowicie poprawia humor :)
Miłego oglądania! :)

ocenił(a) serial na 10
cytryni

Ona jest "jak to nazywam" świetna :-)

ocenił(a) serial na 10
cytryni

4 sezon nie ukaże się przed 2015...ze względu na napięty grafik Mirandy :/

ocenił(a) serial na 10
asmi_s

Aż dwa lata? Strasznie długo trzeba czekać, ale na Mirandę warto :)

ocenił(a) serial na 10
cytryni

taką info gdzieś wyczytałam...ale masz rację warto czekać, a na razie pozostaje cieszyć się książką

ocenił(a) serial na 10
asmi_s

U mnie niestety trochę kiepsko z językiem angielskim, ale może to będzie wystarczająca motywacja, bym się zabrała za angielski ;)

ocenił(a) serial na 10
asmi_s

A ty już przeczytałaś całą?

ocenił(a) serial na 10
cytryni

tak:) byłam niedawno w Bristolu i Londynie i zakupiłam sobie...prześmieszna i bardzo oryginalna jeśli chodzi o organizację historii i pomysł na fabułę. troszkę przypomina mi momentami Bridget Jones :D

ocenił(a) serial na 10
asmi_s

Teraz w listopadzie ma się ukazać nowe DVD Mirandy "Miranda Hart’s Maracattack" :) Zestaw ćwiczeń z marakasami, zapowiada się śmiesznie. Wydawcą jest BBC http://www.bbc.co.uk/mediacentre/worldwide/111013miranda.html
To ma być coś dla ciała i ducha...

ocenił(a) serial na 10
olenax

w związku z tym trzeba zakupić i się spocić...śmiejąc:P
już nie mogę się doczekać"D

asmi_s

Dopieeero? Ech :(

cytryni

W święta mają się pojawić dwa ostatnie, finałowe odcinki. :(

ocenił(a) serial na 10
msg2010

Tak ostatecznie? Czy jest szansa, że znowu koncepcje zmienią?
A ja tu odliczałam już do kolejnego roku...

cytryni

Miranda powiedziała ostatnio u Grahama Nortona, że w święta będzie finał i coś, że nie ma sensu kręcić dalej sitcomu jeśli główna postać będzie spełniona czy znajdzie szczęście. Jakoś tak to brzmiało. także raczej nie ma co liczyć na zmianę decyzji, niestety. :/

ocenił(a) serial na 10
msg2010

Szkoda... Nawet gdyby znalazła to szczęście przecież i tak byłaby nadal komiczna. Pozostaje obejrzeć wszystkie sezony jeszcze raz od początku :)

ocenił(a) serial na 10
cytryni

Popieram :-)

cytryni

Do obejrzenia jest już odc 7 trzeciego sezonu, w tym tygodniu pojawi się jeszcze jeden ostatni (EVER!) odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
Crepusculo

buuuu finał w takim samym wielkim stylu jak cały serial:D
szkoda, że rozstajemy się z Mirandą!!!:'(
oby szybko wróciła!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones