PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644190}
7,1 1 322
oceny
7,1 10 1 1322
Mob City
powrót do forum serialu Mob City
ocenił(a) serial na 6
Elvis92

no właśnie ?

ocenił(a) serial na 10
barnz

własnie

Luevano

Póki co oficjalnie nie wiadomo, acz wieści o rzekomo bardzo słabej oglądalności pierwszego nie nastawiają raczej pozytywnie. :/

Elvis92

"Mob City" zrobiło identyczny ruch co "The Walking Dead". Nakręcili pierwszy sezon z 6 odcinkami czekając na to jaka będzie oglądalność. Wątpię, aby "Mob City" miało dużą oglądalność, śmiem twierdzić, że mizerną. Słaba promocja serialu robi swoje. O "The Walking Dead" nie trzeba mówić zbyt dużo. To potężna marka, którą zna wiele osób o czym świadczy fakt, że jest w top 5 najczęściej piraconych seriali.

ocenił(a) serial na 8
bandofbrothers

Podobnie jak z "Magic City", świetny serial, żałuję że wyszły tylko 2 sezony..

ocenił(a) serial na 9
Elvis92

Niestety dla hamerykanow, obie produkcje to za ciezki orzech do zgryzienia, podobnie bylo z Boss

ocenił(a) serial na 8
bandofbrothers

promocje to ten serial miał akurat bardzo dobrą :)

Elvis92

Najprawdopodobniej będzie sezon drugi, aczkolwiek TNT do dnia dzisiejszego nie zabrało w tej sprawie głosu. Stacja nie może pochwalić się zbyt dużą ilością posiadanych na własność seriali, więc mimo niskiej oglądalności, powinni oni przedłużyć licencję. Wydaje mi się, iż zdają sobie sprawę, że powodem niezbyt powalającej oglądalności było wypuszczanie po dwa odcinki na raz. Dodatkowo za ideą S2 przemawia również fakt gotowego już scenariusza jak i możliwości angażu Laurie Holden do głównej roli w planowanym materiale.

tomb2525

Laurie Holden ma się pojawić w drugim sezonie?

majinus

Najprawdopodobniej tak. Frank Darabont był dość często zapytywany o możliwość zakontraktowania Holden do Mob City. Za każdym razem mówił, że trzeba poczekać na ogłoszenie drugiego sezonu w celu podania oficjalne informacji. Daje to podstawy do sądzenia, że coś jest na rzeczy. Możliwe, że już obydwoje podeszli do warunkowania zasad kontraktu, skoro w grudniu padły pierwsza takie przypuszczenia w mediach.

tomb2525

Darabont ściąga do swojego nowego serialu "nieboszczyków" z twd widze :D A co do samego Mob City, to obejrzałem 1 odcinek i spodobał mi się. Mam zamiar skończyć 1 sezon. Mam też nadzieje na drugi

mejbirdus

Darabont ściąga "nieboszczyków" z TWD do większości swoich projektów :D Ma po prostu swoją ulubioną grupę, a że grupa ta jest cholernie dobra to nie powinniśmy się temu dziwić. AMC straciło na ich zwolnieniu, szczególnie jeśli o Holden mowa.

A co do Mob City to niestety ale sezonu drugiego nie będzie. TNT z racji przeciętnej oglądalności (którą sobie tak de facto na własne życzenie zafundowali puszczając po dwa epizody pod rząd) anulowało serial. Frank Darabont miał plany na kilka sezonów, ale już tego nie zrealizuje, no chyba że pójdzie do innej stacji.

tomb2525

A to szkoda. Są jakieś szanse na to, że on pójdzie do tej innej stacji :D ?

mejbirdus

Niestety nic mi o tym nie wiadomo. Serial anulowano dość dawno, a sam reżyser nie zabierał póki co głosu w tej sprawie. Najprawdopodobniej zajmuje się szykowaniem oskarżenia AMC.

tomb2525

szkoda, bo to jedyny serial poza twd, lost i dr house, jaki przypadł mi do gustu juz od pierwszego odcinka. Bede dobrej mysli :D

ocenił(a) serial na 7
Elvis92

Niestety nie będzie drugiego sezonu, takie jest oficjalne stanowisko TNT.
http://tvline.com/2014/02/10/mob-city-cancelled-tnt-frank-darabont/

Elvis92

nie ,serial został skasowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones