serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Moja rodzinka

My Family
2000 - 2011
30 min.
7,5 7 191
ocen
7,5 10 1 7191
Losy rodziny mieszkającej w Londynie. Mąż ceni sobie spokój, żona podejmuje najważniejsze decyzje. Razem wychowują trójkę dzieci. więcej mniej
Moja rodzinka zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Serial opowiada o losach rodziny Bena Harpera (Robert Lindsay). Jego żona, Susan (Zoë Wanamaker), pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Ich najstarszy syn Nick (Kris Marshall) spędza większość czasu przed telewizorem. Natomiast córka Janey (DanielaSerial opowiada o losach rodziny Bena Harpera (Robert Lindsay). Jego żona, Susan (Zoë Wanamaker), pracuje w Londynie jako przewodnik wycieczek i ciężko jest się jej dostosować do stereotypu kobiety gotującej obiadki dla męża. Ich najstarszy syn Nick (Kris Marshall) spędza większość czasu przed telewizorem. Natomiast córka Janey (Daniela Denby-Ashe) uwielbia ciuchy i chłopców. Najmłodszy Michael (Gabriel Thomson) jest maskotką rodziny i spędza całe dni przez komputerem.

studio
DLT Entertainment / Rude Boy Productions
tytuł oryg.
My Family
inne tytuły
Kris Marshall, który grał Nicka, chciał, żeby jego postać została zabita, ale producenci postanowili, że będzie dla niego lepiej, jeżeli się wyprowadzi.
Zdjęcia do serialu kręcone są w Iver Heath (Anglia, Wielka Brytania).
Rodzina Harperow mieszka na ulicy Lancaster 78. (z odcinka 8.5 Neighbour Wars)
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych