Moje szczęśliwe małżeństwo (2023)
Moje szczęśliwe małżeństwo: Sezon 1 Moje szczęśliwe małżeństwo sezon 1, odcinek 10

Wiśnie kwitnące latem i błąd

Summer Cherry Blossoms and the Mistake 25m
8,0 23
oceny
8,0 10 1 23
Moje szczęśliwe małżeństwo
powrót do forum s1e10

Normalnie oszukujo.

Miało być moje szczęśliwe małżeństwo, dziesiąty odcinek już czekam a oni dalej są narzeczeństwem. Nie wiem kiedy ostatnio tak się poczułam oszukana tytułem.
Czy przy "niekończącej się opowieści" gdzie koniec był już po półtorej godziny, czy po "kochanie chyba Cię zabiłem" gdzie zabił ją na pewno.

Wracając do historii. To główna bohaterka ma ciągle rzucane kłody pod nogi i to coraz większe. Dziesiąty odcinek a ona została już maltretowana, dwukrotnie porwana i przeżyła skrajne wycieńczenie.

A ja naprawdę chciałam obejrzeć jakąś optymistyczną historię o szczęśliwym małżeństwie.

Moje szczęśliwe małżeństwo jawi mi się tutaj jak świnka morska. Ani świnka, ani morska

Burza_w_szklance_wody

SPOILER

Też się na tym nacięłam. Szukałam czegoś miłego i optymistycznego do obejrzenia, po prostu zwykły puch bez zmartwień (poza początkiem, bo wiadomo, że musi być pokazany wstęp i zarys przeszłości Miyo), a tutaj już ponad dziesiąty odcinek i ciągły dramat. Poza tym do bólu przewidywalna fabuła. Biedna główna bohaterka, znęcająca się macocha oraz siostra, ojciec, który na to pozwala, książę z bajki, który przychodzi na ratunek i - kto by się spodziewał - główna bohaterka jednak posiada potężną super moc, chociaż przez całe życie była zaniedbywana głównie z powodu jej braku. Szok, nieprzewidywalne :D Dalszy seans sobie odpuszczam, ale zostawiam kilka zdań dla innych, którzy też szukają czegoś miłego do obejrzenia wieczorem.

Burza_w_szklance_wody

Nie wiem kiedy ostatnio tak się poczułam oszukana tytułem.
Czy przy "niekończącej się opowieści" gdzie koniec był już po półtorej godziny, czy po "kochanie chyba Cię zabiłem" gdzie zabił ją na pewno...
Super:)))

Burza_w_szklance_wody

To pewnie gołąbków też nie jadasz, bo "oszukujo"...
A tak na poważnie - tytuł mówi o "szczęśliwym małżeństwie", nic nie wspomina o
narzeczeństwie (tym bardziej jakoby byłoby szczęśliwe). Sama się oszukałaś swoimi oczekiwaniami.
Poza tym tytuły mogą być także ironiczne (jeśli to byłby np. dramat), więc do małżeństwa może nie dojść w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones