PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39321}

Moje tak zwane życie

My So-Called Life
8,0 1 997
ocen
8,0 10 1 1997
Moje tak zwane życie
powrót do forum serialu Moje tak zwane życie

robię sobie w wakacje maraton z tym serialem. I z ręką na sercu-jeszcze mi się nie znudził, wręcz przeciwnie-cały czas mnie wzrusza i bawi. To chyba nostalgia, jakaś jedna wielka tęsknota za tamtymi czasami, tamtą modą, muzyką, stylem, życiem...

użytkownik usunięty
whitestripes_333

Czy masz dostęp do tego serialu w polskiej wersji językowej (lektor lub napisy)? Bardzo chciałabym obejrzeć, a nie wiem, jak go znaleźć.

Mam z chomika, nie wiem czy jeszcze są tam dostępne :/ własnie z dostepnoscią tego serialu jest bardzo kiepsko

użytkownik usunięty
whitestripes_333

Dzięki Ci bardzo za odpowiedź. Jest dostępne, ale trzeba samemu dodać napisy, a nie wiem zupełnie, jak to zrobić. Znasz jakiś sposób?

Jeśli masz film jako plik to otwierasz go np. w programie AllPlayer i w tymże programie dodajesz plik z napisami-albo pobierasz napisy stricte z niego. Jest tam taka opcja wyszukania i pobrania. Trudno mi tutaj inaczej ci doradzić :)

użytkownik usunięty
whitestripes_333

Spróbuję, dziękuję Ci bardzo za pomoc.

użytkownik usunięty
whitestripes_333

Udało się! Jeszcze raz dzięki. Co prawda trzeba było poświęcić trochę czasu i parę złotych, ale serial jest cudowny i coś czuję, że skończę go w tym tygodniu :)

super, cieszę się :) oj tak, cudowny serial, enjoy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones