serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Moje tak zwane życie

My So-Called Life
1994 - 1995
47m
8,0 1 997
ocen
8,0 10 1 1997
Zbuntowana piętnastolatka stawia czoła problemom związanym ze szkołą, rodzicami, przyjaciółmi i chłopakami. więcej mniej
Moje tak zwane życie zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 3 inne nagrody oraz 6 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Piętnastoletnia Angela (Claire Danes) to nieco zagubiona i nietuzinkowa dziewczyna mieszkająca w małym miasteczku z rodzicami i młodszą siostrą Danielle (Lisa Wilhoit). Angela zmaga się z problemami okresu dorastania. Pragnąc zerwać z odwieczną rutyną, farbuje włosy i zamienia starą, "nudną" przyjaciółkę - Sharon (Devon Odessa), na nową,Piętnastoletnia Angela (Claire Danes) to nieco zagubiona i nietuzinkowa dziewczyna mieszkająca w małym miasteczku z rodzicami i młodszą siostrą Danielle (Lisa Wilhoit). Angela zmaga się z problemami okresu dorastania. Pragnąc zerwać z odwieczną rutyną, farbuje włosy i zamienia starą, "nudną" przyjaciółkę - Sharon (Devon Odessa), na nową, mającą zmienić jej życie na lepsze - Rayanne (A.J. Langer). Jak każda nastolatka przeżywa również pierwszą wielką miłość. Obiektem jej westchnień jest Jordan (Jared Leto). Ku uciesze dziewczyny chłopak zaczyna się nią interesować, jednak ich "związek" nie do końca wygląda tak, jak to sobie wymarzyła.

studio
ABC Productions (współudział) / ABC Video Enterprises (współudział) / Bedford Falls Productions / więcej
tytuł oryg.
My So-Called Life
inne tytuły
Someone Like Me (tytuł roboczy) USA
więcej
Początkowo rolę Angeli Chase miała otrzymać Alicia Silverstone, jednak ostatecznie odtwórczynią głównej roli została Claire Danes.
Liberty High School, do której uczęszczają główni bohaterowie, to w rzeczywistości University High School w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Los Angeles i Południowej Pasadenie (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Można to jeszcze gdziekolwiek obejrzeć.... Jeśli tak to gdyby był ktoś tak miły i podesłał link to byłbym wdzięczny

robię sobie w wakacje maraton z tym serialem. I z ręką na sercu-jeszcze mi się nie znudził, wręcz przeciwnie-cały czas mnie wzrusza i bawi. To chyba nostalgia, jakaś jedna wielka tęsknota za tamtymi czasami, tamtą modą, muzyką, stylem, życiem...

obejrzałam pierwszy sezon w jeden weekend i jestem załamana... tym, że nigdy nie nakręcili
drugiego. :( takie gnioty doczekują się kilku sezonów, a taki fajny serial nie miał kontynuacji...

Bije na głowę wszystko co powstało, jest prawdziwy, naprawdę mnie zainteresował i zrobił niesamowite wrażenie. Niestety został zdjęty z anteny, widocznie ludzie woleli mniej ambitne seriale typu Beverly Hills 90210.
Najlepsza rola Claire Danes, według mnie rzecz jasna.

spojler!! zakończenie ;D

ocenił(a) serial na 9
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones