PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39321}

Moje tak zwane życie

My So-Called Life
8,0 2 006
ocen
8,0 10 1 2006
7,0 2
oceny krytyków
Moje tak zwane życie
powrót do forum serialu Moje tak zwane życie

odcinek 6

ocenił(a) serial na 5

jak do tej pory mój ulubiony.
nauczyciel był świetny, naprawdę go polubiłam. nie rozumiem tylko, dlaczego dorobiono mu taką dziwną historię życiową, po co? do tego pasują mi jedynie dwa zdania Angeli: "(...)I have to say I don't think leaving high school is the answer. I don't think leaving anything is".
oraz uwielbiam to, jak Jordan oburzył się na nauczyciela :D powtarzałam sobie ten moment raz za razem ^^

ocenił(a) serial na 10
un_yah

hej chcialam zapytac gdzie ogladasz te wszystkie odcinki ?? proszę odpisz ;))

KiSSmEE759390

Ja znalazłam na chomiku. Dostępne wszystkie 19 odcinków :)

ocenił(a) serial na 9
un_yah

Zgadzam się, świetny odcinek. W szkołach brakuje takich nauczycieli, którzy traktują swoją pracę jak coś więcej niż tylko odbębnienie przykrego obowiązku, którzy traktowali by ucznia jak człowieka i właśnie człowieka w nim poszukiwali, a nie maszynki do kucia formułek.
Poza tym serial chyba nie miał słabych odcinków. I to chyba jedyny serial, w którym lubiłam wszystkich tych głównych bohaterów, każdy miał swoje wady, a jednak potrafili wzbudzić w widzu sympatię, bo tak na prawdę są jak każdy z nas, szukają swojego szczęścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones