PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34841}

Mortal Kombat: Porwanie

Mortal Kombat: Conquest
6,2 2 172
oceny
6,2 10 1 2172
5,3 3
oceny krytyków
Mortal Kombat: Porwanie
powrót do forum serialu Mortal Kombat: Porwanie

Ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 10

Oglądałem wiele razy, ale nadal nie wiem. Skąd wzięli się Ci kapłani w czarnych szatach którzy pozabijali wszystkich wrogów Shao Kahna ? i kim oni byli

ocenił(a) serial na 4
Mayhem91

Nie wiadomo.Poje*ane to MK.Trzeba poczekać na porządny film.

użytkownik usunięty
patryk250

ja serialu dawno nie ogladalem ale byl odcinek gdzie jacys kaplani zajmowali sie polowaniem na zdrajców Szao Kana (były nimi reptile) w odcinkach z Kreeją.
oni torturowali sługi kana by wymusić zeznania, o ile pamiętam łysi byli.
zapamiętałem tą historyjkę bo w pewnym momencie jeden więzień się wyrwał i lał się z kapłanem.
to byli kapłani czegośtam;P
wiem dużo nie pomogłem, ale podejrzewam ze o nich chodzi...
tylko moim zdaniem serial powinien konczyc sie happy endem (bo jak zlo opanowalo ziemie i pojmało raidena a herosów wybiło to jak to ma sie do filmow i gier mowiacych o przyszłych turniejach?^^)

ocenił(a) serial na 10

100 procentowych dowodów nie ma na to, że Kung Lao zginął tym bardziej, że został on zabity w następnym turnieju przez Goro więc musiał przeżyć. A Raiden mógł się wydostać z kopalni dowody powstały by w drugim sezonie serialu dopiero. Wojowniczki Kreeyi przecież jakoś się dostały do kopalni i porwały Shanga

użytkownik usunięty
Mayhem91

no niby tak ale nie oszukujmy sie az do kung lao najwazniejsze postacie padały jak muchy - jestem pewien ze zginął. w koncu nie on jeden miał rolę do odegrania w przyszłości teoretycznie. moim zdaniem wszyscy zginęli pod koniec serialu i to przegiecie troche

ocenił(a) serial na 10

Interweniowac mogli przecież "Pradawni Bogowie" których rozkazy wykonywał Raiden na ziemi

użytkownik usunięty
Mayhem91

nie no, jakbyś nie zauważył ani w filmach ani grach nie należeli ci bogowie do najbystrzejszych istot jakie można spotkać^^

Mayhem91

Przede wszystkim nie wspomina się o dzieciach Kung Lao, który był przodkiem Liu Kanga, czyli musiał mieć dzieci :) A tak serio, nawet jeśli założymy, że wszyscy zginęli z rąk kapłanów, to na pewno musiał przeżyć Raiden, który pojawia się przecież w Mortal Kombat 1 i 2.

Mayhem91

Czytałem kiedyś wywiad z jednym z twórców serialu,planowano nakręcić kolejne odcinki serii ale zabrakło kasy.Trójka bohaterów nie została zabita tylko wzięta do niewoli (byli zbyt cenni dla Shao Khana),natomiast Rayden przekonany o smierci trójki przyjaciól został zesłany do kopalni kobaltu.

ocenił(a) serial na 10
Mayhem91

Byli to Kapłani Ciemności bądź Czarni Księża (zależy od tłumaczenia, ja preferuję to drugie). Magowie i tajna policja Shao Khana w jednym. Zajmowali się ściganiem zdrajców i ich eksterminowaniem. Generalnie kręcili się koło tronu Khana praktycznie od początku odcinka. Byli ekspertami od tortur i niezłymi pakerami jak się można było przekonać w kilku częściach.

ocenił(a) serial na 9
Mayhem91

To byli Emisariusze Imperatora a Ci co torturowali więźniów to byli Mroczni Kapłani

ocenił(a) serial na 10
wonski221

No tak ale jaka logika, ze anonimowi kapłani czytaj: bezimienni są lepsi od wszystkich wojowników ? skąd ich siła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones