PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536866}

Morze miłości

Mar de Amor
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Morze miłości
powrót do forum serialu Morze miłości

Cieszycie się? Ja tak, już Bracho i Salvador mnie wkurzali.

KokainKa_978

mnie to wogóle Salvador wkurzał, zawsze taki zabiedzony, zawsze łezki w oczach, no co to za facet???

KokainKa_978

no pewnie że mnie cieszy to że odzyskała...ale szkoda mi się zrobiło trochę tego Salvadora.....mnie ostatnio wkurza Estrelia w stosunku do VM

ocenił(a) serial na 10
KokainKa_978

I bardzo dobrze że Salwador jest w więzieniu powinien nawet za gwałt tam posiedzieć jeszcze i dziwie sie Jak Elena może być tak naiwna kochać dalej Salwadora no comment w końcu dziecka ojciec ale za to co zrobił to wątpie.

bendzi100

Na mnie Salvador działał jak czerwona płachta na byka. Nie dość że chodził dumny jak paw, to jeszcze udawał nie wiadomo jakiego macho. On chciał założyć rodzinę z Carmitą? On się nie nadaje na głowę rodziny! To dziecko miało by życie zmarnowane jakby zostało z ojcem, bo ten Salvador nawet nie umiał przyznać się do błędu nie mówiąc już o tym żeby schować dumę i przyjąć pomoć od Estrelli, Victora Manuela czy Guielrma;p

Lola140392

Jeeeju jak mnie ten Salvador wkurzaaaaa ;/;/;/ nienawidze go ;/;/ najpierw dziecka nie chciał a potem frajer oddac nie chcial i rządził sie tym dzieckiem jakby było tylko jego ;/;/ wrrrrrrr... ta Carmita tez mnie na maxa wkurzała ;/;/;/ a tak w ogole to zastanawia mnie to tak walczyli o te dziecko chcieli odebrac je matce, a przeciez sa młodzi, dlaczego nie 'zrobią' sobie własnego ;/;/ szczyt głupty i debilizmu ;/

skowa

A Ciavita to słodki maluch <3

KokainKa_978

Bracho? która to postać?

sydziuchna

Carmity stary !

ocenił(a) serial na 1
KokainKa_978

Elena to pi*da

zegan333

a ty jesteś żałosny.....

KokainKa_978

Morze miłości jak dla mnie jest za bardzo mdłe i oglądałam ten serial tylko dla tego wątku.Salvador jest jedna z najgorszych postaci w całej produkcji.Jest tępy, bezduszny i zachowuje się jak typowy prostak.Do tej pory nie rozumiem dlaczego cała wioska była przeciwko Elenie.Przecież to ona została skrzywdzona a oni zachowywali się tak jakby było na odwrót

KokainKa_978

Mnie Salvador tak denerwował ;< .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones