PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 727
ocen
8,1 10 1 104727
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Nie wyjasniono co sie stalo z Tyrelem, co to za poswiate widzial w lesie?

ocenił(a) serial na 10
cameronphilips

a co się może stac z kolesiem ktory dostal kulke i krwawi?

MrMonti

W takim filmie jak ten? Wszystko co tylko sobie wyobrazisz. Zdawalo sie, ze te poswiate pokazuja w jakims celu. A teraz wydaje sie, ze bez celu.

cameronphilips

Ta poświata oznaczała tak zwany "blue screen of death" :)

ocenił(a) serial na 8
cameronphilips

Ja myślałem że może pracuje dla Dark Army i celowo ich opuszcza , gdzies tam zaraz jeep podjedzie, uratują go a jego jako głownego złego zobaczymy raz jeszcze w finale - sorry ale to nie ten serial. Po prostu wtedy ich opuścił i śmiertelnie postrzelony najpewniej zamarzł gdzieś pod drzewem. Masz to przecież pokazane dokładnie.

ocenił(a) serial na 8
cameronphilips

Sorry ale w 5minut to wiecie co ja mogę zrobić . Proszę to skleić :

A Poświata , typowa zmyła od twórców żebyś musiał to co i ja se pomyślałem albo coś podobnego. Cały 12 odcinek z niby"alternatywną" rzeczywistością też miał tak wybrzmiewać żebyś uwierzył w działanie maszyny transa

mordarg

Poświata oznaczała tak zwany "Blue screen of death".

ocenił(a) serial na 9
cameronphilips

Ja nie rozumiem dwóch wątków z nim. O co chodziło z tym "bon soir Elliot" jak dzwonił? I co się stało z tą jego żoną?

lkz

"bonsoir" to po francusku "dobry wieczór, miłego wieczoru, dobranoc".
Natomiast jego żona chyba została zabita przez tego mężczyznę, bodajże kelnera, którego żona Tyrella namawiała do złożenia fałszywych zeznań w sprawie zamordowanej kobiety znalezionej na dachu (Tyrell ją udusił, ona chyba była żoną jakieś kandydata na prezesa w firmie E-Corp).

ocenił(a) serial na 9
lkz

"Bonsoir" w jednym słowie zawiera całą esencje Tyrela, który był zarozumiałym snobem chodzącym po lesie w garniturze za 5 tysięcy i dla którego przez większość życia liczyła się tylko kariera. Cała postać Tyrela to poniekąd Bateman z American Psycho, czyli nowobogacki narcyz i zwyrodnialec.

Ostatnia scena z Tyrelem swoją drogą jest według mnie jedną z tych strzelb, które mogą, ale w końcu nie wystrzelają. Zamiast tego wiszą do końca. Bardzo analogiczna scena była w trzecim sezonie Fargo, gdzie jedna z postaci ranna wchodzi do baru, rozmawia z kimś przez chwilę i nagle widzi swoją rodzinę na wsi w czarno-białej konwencji. I to tyle pomimo, że postać była istotna wątek ten nigdy nie będzie miał jednoznacznego zakończenia.

ocenił(a) serial na 7
cameronphilips

Punkt 8 - ciekawa hipoteza https://www.youtube.com/watch?v=8OPf3nQSoDU&feature=youtu.be

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones