PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,0 104 789
ocen
8,0 10 1 104789
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Jedna rzecz mi tu fabularnie bardzo mocno zgrzyta.

Wszyscy zapewne pamiętają dyskusję Eliota z Mr Robot na koniec drugiego epizodu, tę po której Eliot ląduje na ziemi. W trakcie tej rozmowy Eliot bardzo detalicznie i szczegółowo opisuje swoje starcie z ojcem, po którym wypadł przez okno. Co oznacza, że nie ma problemu z przywołaniem tej sceny z przeszłości, a przecież do diabła jednym z jej bohaterów była postać jego ojca! Mam uwierzyć, że opowiadając tę scenę Mr Robotowi patrzy w twarz swojego ojca i może odtworzyć dokładnie całą scenę, ale nie może skojarzyć twarzy Mr Robota z twarzą ojca? To przecież jest jakiś absurd! Zaburzenia pamięci przecież nie działają tak, że magiczna gumka myszka wymazuje tylko twarze heh :-)

ocenił(a) serial na 9
fidelio77

Ale on nie miał zaburzeń pamięci, tylko miał schize ostro :D

Rexlu

"Schiza ostra" też przebiega według pewnych reguł. To nie jest tak, że nagle mogą wyrosnąć ci skrzydła bo masz "schizę ostrą".

ocenił(a) serial na 9
fidelio77

Uroił sobie pewne rzeczy i tyle.

fidelio77

Dzięki k**wa... Następnym razem mógłbyś oznaczać takie tematy jako spoilery, jestem po 3 odcinku i właśnie zaspoilerowałeś mi ważny fakt.

Skyki

Przecież sam tytuł wątku sugeruje spojlery.

fidelio77

Może i masz racje, jednakże już od długiego czasu korzystam z filmweba i przyzwyczaiłem się że jeśli jakiś wątek zawiera spoilery, to ludzie są tak mili żeby to zaznaczać. Pierwszy raz trafiłem na coś takiego jak tutaj, bo pewien byłem że Twój wątek dotyczy jakiegoś ogólnego faktu z serialu lub po prostu pierwszych odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones