PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,0 104 839
ocen
8,0 10 1 104839
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Ktoś domyśla się w którym momencie Eliot niby trafił do paki?

ocenił(a) serial na 9
Larem93

Podbijam pytanie. Co w takim wypadku z akcją z Rayem i jego stroną. Tak na marginesie jeśli ktoś oglądał "Deep Web" to na pewno zobaczył powiązanie z Silk Road (strona na której można było zamawiać dokładnie takie same produkty i usługi jak w serialu) oraz login administratora strony "Dread_Pirate_Roberts".

ocenił(a) serial na 10
red_lis

Do więzienia trafił najprawdopodobniej na koniec 1. sezonu. To wyjaśniałoby pukanie do drzwi.

ocenił(a) serial na 10
red_lis

Może Ray jest klawiszem kręcącym biznesy na cebuli? ;) przez ostatnie odcinki zastanawiał mnie ten odrealniony świat Elliota i fakt, że nikt się jakoś specjalnie nie przejmuje jego losami. Za wyjątkiem kilku wizyt przy stoliku.

PS czyli Pani Wellick od początku wiedziała o całej sprawie i opłacała świadka żeby ukryć Elliota?

Larem93

Między 1, a 2 sezonem.

ocenił(a) serial na 10
Larem93

Najprawdopodobniej trafił do więzienia za kradzież psa i shakowanie Kristy :P

jesustookmyphone

Ewentualnie za pomoc w ucieczce z więzienia Verze... chociaż Twoja wersja bardziej pasuje.

ocenił(a) serial na 8
jesustookmyphone

najbardziej prawdopodobna wersja, jeśli brać pod uwagę surowość wyroku. Ciekawi mnie tylko ten "list od Whiterose", o którym wspomniał ten murzyn w dredach, kumpel Elliota z pierdla, i który prawdopodobnie dostał od Kristy?

ocenił(a) serial na 9
Larem93

7 odcinek całkowicie pomieszał mi w głowie :D Jestem tylko ciekaw co z tym shackowaniem FBI bo gdy odwiedziła bo siostra i Angela to "mieszkał u mamy" (czyli w pace już był) tak więc nie był w stanie napisać zaś tego wirusa. Ja obstawiam natomiast że do paki poszedł za zabicie Wellicka.

ocenił(a) serial na 9
ja_pizgam

Dostałby na pewno o wiele dłuższy wyrok, gdyby siedział za zabicie Tyrella. A wirusa, o ile dobrze pamiętam, napisał na komputerze Raya, albo napisała go Darlene.

ocenił(a) serial na 9
Crowlowski

A było wspomniane o długości wyroku coś?? No i nie mógłby napisać tego na kompie murzyna skoro to wszystko to w więzieniu się działo. Trochę się namieszało wszystko, ale jestem ciekaw rozwoju akcji :D

ocenił(a) serial na 10
ja_pizgam

Straż więzienna pracuje przy komputerze ;)

ocenił(a) serial na 9
piotrek476

O tym nie pomyślałem :P

ocenił(a) serial na 10
ja_pizgam

O długości wyroku nie było wspominane, ale Krista powiedziała na spotkaniu z Elliotem coś w stylu
" i tak niedługo wychodzisz", więc obstawiam, że w więzieniu przebywa może z 2 miesiące. A jeśli Ray był wysoko postawionym klawiszem, to mógł bez problemów wyprowadzić więźnia z celi ;)

ocenił(a) serial na 9
jesustookmyphone

To teraz jeszcze tylko mnie zastanawia czy strona tego klawisza była "realna" czy to też było oszustwem widza.

ocenił(a) serial na 10
ja_pizgam

I to jest pytanie, na które nie umiem ci odpowiedzieć :D

ocenił(a) serial na 9
ja_pizgam

Bylo powiedziane, ze trafil za kradziesz psa, ktory byl warty 1000 dolców , i za włam na stronę, chyba wlasnie tego wlasciciela.

Co do długości wyroku, jak wychodził z budynku wiezienia to powiedzial ile dni odsiedział :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones