PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,0 104 828
ocen
8,0 10 1 104828
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Znam lepszą pozycję

ocenił(a) serial na 7

Ten serial to druga pozycja która względnie realistycznie oddaje postać hakera, terminologie i techniki, bez infantylnych animacji. Natomiast moim faworytem jest "23 - nicht ist so wie es scheint".

Niemiecki film o autentyczny hakerze wpsółpracującyz KGB. Żaden durnowaty Kod Dostępu czy Hakerzy nie przebiją tego :).

Maciej_Ke

Gdzie można obejrzeć ten film, bo nigdzie nie mogę znaleźć ?

ocenił(a) serial na 7
DARFILL

Hej chłopie, ciężko ten film namierzyć. Jest na YT ale brak napisów polskich. Mam kurcze wersje z lektorem i z napisami (różnię się ściężką dźwiękową) ale mi kurde zasrana mać dysk zewnętrzny, na którym mam ten film, przestał działać a chciałem na cda wrzucić. Jedynie można liczyć, że pojawi się w TV albo uda mi się wskrzesić dysk to wtedy dam ci znać, masz to jak w banku ;)

ocenił(a) serial na 7
DARFILL

Cześć, udało mi się wrzucić ten film z lektorem: c d a.pl/video/101256782

Maciej_Ke

Wielkie dzięki za info. W końcu go obejrzę :)

ocenił(a) serial na 1
Maciej_Ke

potwierdzam film świetny a reżyser Mr Robota zapewne mocno inspirowal sie filmem, niestety Mr robot po swietnym 1 odcinku pikuje w dół nie dotrwam do konca1 sezonu

ocenił(a) serial na 1
Maciej_Ke

Pytanie czy w filmie 28 , główny bohater naprawdę jest twórcą trojana?

ocenił(a) serial na 7
Mari11_filmweb

Wątpię, to raczej wizja reżysera. Podobno pierwszy raz użyto tego pojęcia w pierwszej połowie lat 80 w USA, niestety w necie o historii trojanów niewiele jest napisane (albo słabo szukałem :)).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones