PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 720
ocen
8,1 10 1 104720
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot
ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

Też nasunęło mi się to na myśl, i to już w pierwszym odcinku. Monolog, wycofanie społeczne, próba naprawienia świata i eliminacji z nich tych gorszych jednostek, to chyba, a przynajmniej wg mnie, te czynniki, które sprawiają, że obydwa te seriale automatycznie porównuje się. Mnie się podoba takie rozwiązanie, bowiem uwielbiam tego typu mentalne rozdarcia. Już w pierwszych minutach pierwszego odcinka wiedziałem, że serial przypadnie mi do gustu - tak samo rzecz się miała z Dexterem :)

ocenił(a) serial na 8
NYCZUS

w żadnym calu

ocenił(a) serial na 7
NYCZUS

Elliot podobnie jak Dexter też zbiera coś jak skalpy swoich ofiar w postaci płyt CD, Dexter zbierał próbki krwi.Moim zdaniem Mr.Robot ściąga kilka rzeczy z Dextera

ocenił(a) serial na 6
NYCZUS

Dla mnie to mieszanka Dexter'a oraz Fight Club'a. Wspominając o pierwszym odcinku - Dexter również się rozpoczął od schwytania pedofila :)

ocenił(a) serial na 10
goplana_2

Fight Club,The Social Network,Dexter i American Psycho

ocenił(a) serial na 8
NYCZUS

Raczej troszkę połączenia Dextera tez tak podobny styl szukanie haków na innych ludzi tylko w tym przypadku oni trafają do wiezienia on nich nie zabija , fakt lekkie podobnieństwo do Fight Club hmmm no nie wiem może ale nie do końca a do Amercian Pysho raczej tez nie .

ocenił(a) serial na 6
NYCZUS

Dexter lepszy. Też zauważyłam podobieństwo.

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

Oby nie.

ocenił(a) serial na 8
NYCZUS

Tematyka inna, ale forma faktycznie podobna - głównie ze względu na monologi bohatera, które często są zupełnym przeciwieństwem tego, co zdecyduje się powiedzieć. Bardzo dobry serial, czekam na kontynuację. Mam tylko nadzieję, że nie zrobi się z tego tasiemiec...

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

To samo pomyślałam. Serial tak samo genialny jak Dexter.

ocenił(a) serial na 3
agatakoniak

do dextera nie ma polotu zadnego !

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

Tak. Obie produkcje są serialami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones