Mr. Sunshine
powrót do forum 1 sezonu

Jeden z najlepszych seriali jakie w życiu oglądałem. Realistyczne oddanie tamtych czasów, przepiękne ujęcia, genialnie ujęte bardzo ciekawe wątki i genialnie wykreowane postacie, kapitalna gra aktorska, całkowicie wciągająca fabuła a przede wszystkim film porywający uczuciowo i emocjonalnie. Serial jest wspaniały ale samo zakończenie napełniło mnie wielkim smutkiem. Liczyłem nie tylko na to że na końcu Eugene Choi oraz Ae-sin Go wyjadą do Ameryki i zostaną razem (i w końcu się pocałują) ale że również razem zostaną Dong-mae Koo i Hina Kudo choć do pewnego czasu myślałem że zostanie z niemą, również jedną z pięknych dziewczyn w tym serialu, która bardzo go kochała. Bardzo żal mi Hee-seong Kima który także okazał się wspaniałą postacią w tym serialu. do przedostatniego odcinka myślałem że on zostanie z hotelarką Hiną Kudo ale na koncu okazało się że Kudo kocha samuraja. Smutne losy głównych bohaterów to także niespełniona miłość gdzie osoba kochana kocha kogoś innego, gdzie osobom kochającym sie ponad życie nie jest pisane zostać razem, co niestety zdarza się w naszym życiu. Ale myślałem że w filmie zakończy się to happy endem. Niestety zawiodłem się. 7 z 8 głównych bohaterów zostało uśmierconych włączając w to dzielną i piękną żonę mistrza którą powieszono na moście. Oczywiście rozumiem przekaz historyczny ukazujący mordy i okrucieństwo japończyków ale w filmie zakończenie nie powinno być tak bardzo zaskakująco smutne.

ocenił(a) serial na 8
Kazimierz_SMOLKA

jest taki przycisk, ktorym wypowiedz oznacza sie jako spoiler. Nie chcialam wiedziec przed koncem serialu czy zakonczenie jest szczesliwe czy smutne :<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones