Jak dla mnie to serial nie jest jakiś kiepski, ale po prostu strasznie nudny. Mało śmiesznych
momentów, słaba czołówka oraz postać Slaba. To jest bez sensu, że wszyscy się go boją, a
nawet dyrektor. Niby był w poprawczaku, ale powinien tam zostać, a nie z powrotem wrócić
do szkoły. Poza tym dlaczego Ivy w jednym...