PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252684}

Mroczna przepowiednia

Dark Oracle
7,5 912
ocen
7,5 10 1 912
Mroczna przepowiednia
powrót do forum serialu Mroczna przepowiednia

Plakaty i komiksy

ocenił(a) serial na 8

Powtarzam sobie ten serial i jestem w szoku jakie twórcy mieli wyjebongo na prawa autorskie. Plakaty, komiksy, gry itp. Zauważyłem nalepkę zoo tycoon, plakat startling stories, komiks palookaville i pudełko z rise of nation. Wy zauważyliście coś ciekawego?

ocenił(a) serial na 8
Wostock

Dawka kolejnych odkryć, komiks the waiting place autorstwa Seana Mckeevera. W ogóle ciekawy twórca pracujący dla Marvela. Kolejny komiks Dork! i CUD Terry'ego LaBan. Nie udało mi się odnaleźć wielu tytułów mimo, że dobrze widziałem co jest na okładce np. nigeracon. Podejrzewam, że to taka nisza, że musiałbym znać imię i nazwisko autora.

ocenił(a) serial na 8
Wostock

Fun fact, w tle za Doylem dobrze widać peepshow Joe Matta. Jak łatwo się domyślić nie jest to komiks dla dzieci. To dosłownie neonowe peepshow za nim. Widać, że ekipa miała swoją pracę kompletnie w dupie. Co by tłumaczyło dlaczego wątki fabularne są tak głupio zrywane. Niech was też ręka boska broni przed oglądaniem serialu w oryginalnej wersji. Polski dub jak zwykle ratuje sytuację. Takie dziecinne show z aktorami przed mutacją w ich wykonaniu staje się naprawdę niepokojące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones