PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817092}

Mroczne materie

His Dark Materials
7,2 15 729
ocen
7,2 10 1 15729
6,7 3
oceny krytyków
Mroczne materie
powrót do forum serialu Mroczne materie

Brakował mi klimatu i jakiegoś budowania napięcia.

Muzyka też mnie drażniła - nijaka, wysuwała się często na pierwszy plan i i jakoś nie pasowała mi do aktualnych scen i klimatu.
Zobaczymy jak dalej

ocenił(a) serial na 5
Payap

Mnie pierwszy odcinek 'zmęczył'. Trochę chaotyczny, trochę po łebkach wątki.

Stokrotka530

Faktycznie pierwszy nie powalił. Kolejne lepsze, mnie bardzo wciągnęły.

Stokrotka530

To obejrzyj sobie Teresę Orlovski Stokrotko, te filmy Ci sie zdecydowanie spodobają, zwłaszcza ich finalne sceny.

ocenił(a) serial na 8
Payap

Ja w ogóle nie wiedziałem o czym to jest i przez pierwsze odcinki miałem pewne wątpliwości, ale im dalej tym się absolutnie wciągnąłem. Teraz już oglądam 2 sezon i to jest jeden z moich ulubionych seriali. Przy okazji nadrobiłem Złoty Kompas i to w ogóle nie ma porównania. Film jest zupełnie bez sensu, wszystko dzieje się na speedzie i nic nie idzie zrozumieć. HBO zrobiło świetną robotę choć chciałbym jeszcze więcej odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Payap

Daj temu szansę, bo świetnie się ten serial rozwija w coś, co zupełnie nie ma klimatu pierwszych dwóch czy trzech odcinków, które trzeba przejeść. Ostatnie odcinki s01 to miazga, niestety fakap zrobiono w finale drugiego sezonu, gdzie dokonano idiotycznych cięć czasowych i fabularnych, przez co zepsuto pełne dramaturgii wydarzenia, które się tam dzieją.

Payap

Boże widzisz i nie grzmisz, jakie tu mądrości wypisują. Typowa POLACZKOWOŚĆ pospolita. Film jest rewelacyjny od pierwszej minuty do końca. Tyle w temacie . A CI co go krytykują , grę aktorów czy inne elementy tego serialu. Niech sobie odpalą Przygód Kilka Wróbla Ćwirka .POLECAM TEN SERIAL i nie słuchać i nie czytać prostackich opinii które wszystko negują. Gdyż napisali to ludzie którzy w życiu nic nie osiagnęli oprócz wysłania opłaty smsem za abonament Netflix lub Cda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones