PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817092}

Mroczne materie

His Dark Materials
7,2 15 811
ocen
7,2 10 1 15811
6,7 3
oceny krytyków
Mroczne materie
powrót do forum serialu Mroczne materie

Widział już ktoś? Jak wrażenia?

yvonneD

Ogladałam wczoraj. Pierwszy odcinek niesamowity. Bardzo mi się podobał. Warto przeczytać książkę, szczerze zachęcam.

ocenił(a) serial na 6
yvonneD

Na razie prezentuje się świetnie

yvonneD

Jest Xavier, jest Alison, jest gadająca fretka, zapowiada się dobrze :)

yvonneD

Jest super. Mam nadzieję ze utrzymają poziom. Trzeba pamiętać ze 1 tom to sielanka w porównaniu z tym co dzieje się w trzecim. Dla mnie 2 i 3 tom rozwalily system.

ocenił(a) serial na 10
yvonneD

Świetny, jestem przyjemnie zaskoczony . Jeżeli poziom utrzymają przez całą trylogię to może być najlepsze co mogło spotkać "Mroczne Materie"

ocenił(a) serial na 7
yvonneD

Film jest ciekawszy jak narazie.

yvonneD

Póki co bardzo dobrze. Oby dalsze odcinki były tak wierne oryginałowi jak do tej pory.

yvonneD

Odcinek był... w porządku. Dobre wprowadzenie, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Świetny Asriel. Jedynie Lyra mi jakoś nie podchodzi. Mam nadzieję, że w następnych odcinkach się rozkręci.

yvonneD

Przeczytałem wszystkie trzy części...Powoli, bo powoli (patrząc się na tempo serialu - Gdzie pierwszy odcinek kończy się wyjazdem Lyry do Londynu), ale się rozkręci.

ocenił(a) serial na 7
yvonneD

mam wrażenie, że starsznie Lyre tu.. hmm... ugrzecznili?? Pamietaa , że w ksiązkach była dużo bardziej dzika i niekoniecznie uprzejma nawet w stosunku do uczonych, no i brakuje mi jej kłamstewek i historii wyssanych z palca, w końcu musi jakoś zasłużyc na miano Lyry Złotoustej, ale coż to dopieo początek licze, że się rozkrecą

ocenił(a) serial na 3
yvonneD

Jestem bardzo zawiedziony. Książka i film utrzymane są w klimacie steampunkowym. Serial dzieje się jakby w czasach współczesnych. Trochę mi to nie pasuje.

ocenił(a) serial na 8
Shitface

Nie wiem w jakich czasach współczesnych żyjesz, ale u mnie popularnym środkiem transportu nie są sterowce. Po za tym oczywiście książka była steampunkowa ale nie do przesady, jak film, gdzie były karoce, napędzane żyroskopem xD

ocenił(a) serial na 3
jan_michowski

w takich czasach w których są śmigłowce

Shitface

Mnie też ten śmigłowiec mocno zaskoczył. pierwsze sceny, a tu mi śmigłowiec wylatuje. Przez chwilę myślałam, że może z jakiegoś dziwnego powodu, serial zaczyna się w naszym świecie, ale wyskoczył Lord Asriel, i wszystkie nadzieje prysły

yvonneD

Świetny, usnąłem po 10 minutach....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones