PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817092}

Mroczne materie

His Dark Materials
7,2 15 811
ocen
7,2 10 1 15811
6,7 3
oceny krytyków
Mroczne materie
powrót do forum serialu Mroczne materie

O co chodziło z tym czarnoskórym chłopcem ?? On wgl był z naszego świata i cały jego wątek?? Byłem przekonany że on spotka się na końcu z Lyrą a tu takie dziwne zagranie że też przeszedł ale gdzie indziej. Czy duzym spoilerem będzie jak ktoś mi to wyjawi na tym etapie ?? Btw: Jak na serial o alternatywnych światach - szybko sie te światy pokazały ; )

mordarg

Z jednej strony - Polecam poczekać na drugi sezon...

Z drugiej...skoro pokazali to w zwiastunach 2 sezonu, to raczej spoilerem nie będzie to, że owszem, obydwoje się spotkają

ocenił(a) serial na 8
bart13

A kiedy wychodzi drugi sezon ?? Trailer juz jest także chyba jakos niedługo ? Nawet czytałem że nakręcili cały odcinek poświęcony Tylko Asrielowi ale przez Covida nie dokończyli go i niestety będzie on czescia 3ciego sezonu. Że podobno w książce Asriela w dwójce nie ma ale i tak nakrecili odcinek co sie tam z nim działo pomiędzy. takie buty

mordarg

" A kiedy wychodzi drugi sezon ?? " Dokładnie rok po pierwszym - czyli również w listopadzie
-kręcili obydwa sezony jeden po drugim i gdy kończył się pierwszy sezon w grudniu ubiegłego roku, to w tamtym momencie też kończono zdjęcia do sezonu drugiego i zaczynano postprodukcję.

"Nawet czytałem że nakręcili cały odcinek poświęcony Tylko Asrielowi ale przez Covida nie dokończyli go i niestety będzie on czescia 3ciego sezonu. " - W sumie ten jeden odcinek to nie jest jakaś wielka strata - I tak nie bazował na treści książki, w przeciwieństwie do pozostałych odcinków

Za to osobiście mnie zastanawia, jak oni ogarną 3 Sezon (jeżeli będzie) - I mean, tam się odwalają akcje na poziomie co najmniej jakiegoś Anime czy coś i ciekawi mnie, jak to ogarną, żeby seria nie przeskoczyła rekina, bo będzie ciężko, zważywszy, jakie akcje się odwalały w 3 książce.

ocenił(a) serial na 8
bart13

Musi drugi sezon odnieść wielki sukces żeby mogli sypnąc kasą proste. Co w dobie Pandemii jest możliwe tylko muszą dać sporą kase na Marketing. Ja o tym serialu dowiedziałem się kompletnie przypadkiem gdyby nie ten przypadek pewnie po dzis dzień bym nie wiedzial że coś takiego wgl istnieje a adaptacja jest przednia to jest bezsprzeczny fakt ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones