PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817092}

Mroczne materie

His Dark Materials
7,2 15 730
ocen
7,2 10 1 15730
6,7 3
oceny krytyków
Mroczne materie
powrót do forum serialu Mroczne materie

Roger: she is special!
Lord Asriel: everone is special !!!

gabriela90

Bo jakiego czorta, oceniać serial, po jednym odcinku...

ocenił(a) serial na 7
toyminator

Jaśnie Panie już tłumaczę, otóż dzisiaj ten serial miał ocenę ~ 6, a po obejrzanym pierwszym odcinku chciałam podnieść ocenę

po skończeniu całego sezonu jeszcze będę modyfikować ocenę

gabriela90

I jak wrażenia po pierwszym odcinku? Ja czekałem na ten serial od chwili gdy usłyszałem o produkcji, odliczanie tygodnie i dni. Pierwszy odcinek zapowiada solidną produkcję, na oficjalnej premierze sam Pullman był bardzo zadowolony z efektu. A czołówka mnie po prostu urzekła! Szkoda tylko że główne bohaterki nie są blomdynkami, jak w oryginale.

I tylko niepokój przejmuje, jak sobie pomyśle że serial pisze współautor “Harry'ego Pottera i Przeklętego Dziecka“...

ocenił(a) serial na 7
Tom_96

Mnie się podobał pierwszy odcinek, dzieciaki fajne, dobre dialogi, realizacja i efekty, a dodatkowo jeszcze elementy humorystyczne :)

Co do koloru włosów to według mnie nie ma znaczenia kto ma jaki, a niepokoić się nie ma też o współautora :)

ocenił(a) serial na 10
Tom_96

Pierwotnie pani Coulter miała ciemne włosy ;) Dopiero w późniejszych wydaniach to zmieniono. Pod tym względem serial jest akurat wierny oryginałowi :D

Mrs Coulter is described as being 35 years old in the third novel, The Amber Spyglass. She is described as appearing "beautiful and young" with "sleek black hair" that "framed her cheeks" and slim, though later accounts of her describe her as having blonde or "golden" hair.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones