miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Mrs Biggs

2012
1h 30m
7,0 29
ocen
7,0 10 1 29
Charmain wbrew woli rodziny wychodzi za Ronalda Biggsa. Nie zdaje sobie sprawy, że jej mąż zamierza rozwiązać ich problemy finansowe napadem na pociąg z pieniędzmi. Zobacz pełny opis
Mrs Biggs zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

AFI / AACTA (od 2012 roku)
Serial zdobył nagrodę AFI / AACTA (od 2012 roku), inną nagrodę oraz 10 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Historia oparta na faktach z życia żony słynnego brytyjskiego złodzieja Ronalda Biggsa, odpowiedzialnego za napad stulecia, określany jako "Great Train Robbery". Charmain (Sheridan Smith) zostaje zauważona przez Biggsa (Daniel Mays) podczas podróży pociągiem. Rozwijającej się znajomości sprzeciwia się ojciec dziewczyny, dyrektorHistoria oparta na faktach z życia żony słynnego brytyjskiego złodzieja Ronalda Biggsa, odpowiedzialnego za napad stulecia, określany jako "Great Train Robbery". Charmain (Sheridan Smith) zostaje zauważona przez Biggsa (Daniel Mays) podczas podróży pociągiem. Rozwijającej się znajomości sprzeciwia się ojciec dziewczyny, dyrektor szkoły. Zakochana Charmain wyprowadza się z rodzinnego domu, by rozpocząć wspólne życie z ukochanym. W krótkim czasie dziewczyna zachodzi w ciążę. Ciągły brak pieniędzy sprawia, że Ronnie włącza się w planowanie napadu na pociąg.

studio
December Films / ITV Studios
tytuł oryg.
Mrs Biggs
inne tytuły
Akcja toczy się w 1957 roku, zaś lokomotywa którą widzimy w pierwszej scenie weszła do użytku w 1962 roku.
Pociąg z Reigate w położonym na południu Anglii hrabstwie Surrey wjeżdża na stację w Paddington obsługują połączenia z zachodniej części kraju.
Serial był kręcony w Londynie, Manchesterze, hrabstwach Surrey i Buckinghamshire (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Adelaide i Melbourne (Australia).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jakie to piosenki

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś zna może tytuły fragmentów piosenek i wykonawców z tego serialu z tamtych lat 60-70?

świetna pozycja

ocenił(a) serial na 8

Pozostaje tylko pytanie które wątki zostały dodane do prawdziwej historii.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones