PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843539}
5,5 9 149
ocen
5,5 10 1 9149
5,5 6
ocen krytyków
Ms. Marvel
powrót do forum serialu Ms. Marvel

Zostałem zmuszony przez Marvela/Disneya do obejrzenia tego serialu żeby móc w pełni zrozumieć film The Marvels, jak to ma tak wyglądać że człowiek musi przemęczyć tak badziewny serial żeby móc obejrzeć film kinowy to ja nie wróżę MCU wielkiej kariery. Sam serial ciężko się ogląda, m.in. przez to że wygląda jakby był skierowany bardziej do młodzieży, a raczej twórcy bardzo się starali żeby tak się stało przez co mamy masę męczących wstawek o życiu szkolnym głównej bohaterki, ale także rodzinnym, do tego masa irytującego hinduskiego akcentu (już mi on wystarczy jak oglądam tutoriale na yt) i irytującej hinduskiej muzyki. Obsada jest słaba, aktorzy nijacy, nawet główna bohaterka jest nijaka, ciężko się z nią identyfikować. Gdyby z całości wyciąć zbędne sceny szkolne i rodzinne to by z tego powstał film kinowy i być może nawet byłby dobry gdyby jeszcze była w nim lepsza obsada, lepsze dialogi, lepsza fabuła, itd., generalnie serialu nie polecam, najlepiej poszukać sobie jakiegoś jego streszczenia przed seansem filmowym The Marvels (jezcze go nie widziałem ale jeśli jest na tym poziomie co ten serial to pewnie będę równie zawiedziony).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones