PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 578
ocen
7,4 10 1 7578
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Fanserwisowy bałagan

użytkownik usunięty

Otóż oglądałem kucyki jeszcze kilka miesięcy temu. Z MLP obejrzałem wszystkie odcinki sezonów 1-4 i 7 odcinków 5 sezonu i jeszcze 2 filmy EG. I właśnie o to chodzi, że... nie wytrzymałem już. To, co zrobili z MLP począwszy od pierwszego EG i 4 sezonu to po prostu masakra. Kuce aż pękają w szwach od całego fanserwisu wsączonego do serii. W sumie 4 sezon dało się wytrzymać, ale 5 to już coś zupełnie innego od tego, co dostaliśmy w sezonach 1-3, które były bardzo dobre. Najzwyczajniej uważam, że kreskówek dla dzieci i fanserwisu nie wolno mieszać. Zwłaszcza odcinek 100 (widziałem tylko fragmenty, ale wiem, o co kaman) oraz całe Equestria Girls. Jeśli w serialu wprowadzą wielkie roboty i pojedynki na lasery, bo takim fanom się nagle zachce sci-fi, to dajcie znać...

ocenił(a) serial na 1

A nie było już odcinku o superbohaterach? Hahah. Właściwie piosenka z ostatniego filmu jest całkiem niezła i chyba jedyna godna zapamiętania, nawet nie pamiętam już animacji do niej.

użytkownik usunięty

No i wykrakałem. W finale jakieś dziwactwa rodem z Fallouta... twórcy już zapomnieli o pierwotnych odbiorcach tego show (dzieciach), a bronies zamieszali im we łbach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones