PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7 578
ocen
7,4 10 1 7578
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Na stronie Merlin.pl pokazano, gdzie ten serial pojawi się na DVD już 13 września! Będą głownie
2 części zawierające 5 odcinków! Pierwsza część to: "Krolewski Orszak" i druga: "Nieoczekiwani
goście". Co o tym myślicie? Cieszycie się z tego?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
davis3

Chciałem zobaczyć xD

ManiakowyPingwin

To wejdź najlepiej na Merlin.pl, kliknij na dział "Filmy" i tam w pole wyszukiwarki napisz tytuł serialu! Proste! :)

ocenił(a) serial na 8
davis3

Widziałem już, JEJ!!! Jak dostanę kasę na urodziny, to kupię! ^^

ManiakowyPingwin

To jeszcze nie wszystko! Będzie jeszcze 3 cześć serialu na DVD! Zawierać będzie 6 odcinków i ukaże się 25 października!

ocenił(a) serial na 8
davis3

^^

ManiakowyPingwin

A co to oznacza?

ocenił(a) serial na 8
davis3

To oznacza, że się cieszę -.-

ManiakowyPingwin

Aha! Już kapuje!

ocenił(a) serial na 8
davis3

Dun Dun Dun!!!

ManiakowyPingwin

I jeszcze coś. Już jutro ukaże się pakiet zawierające wszystkie 3 części serialu na DVD oraz dodatkowy prezent: figurka!! To z pewnością idealny prezent na święta bożego narodzenia. ;)

ocenił(a) serial na 8
davis3

Umm, takie pytanie: jak to kupić, żeby rodzice się nie dowiedzieli?!

ManiakowyPingwin

Koleś chyba nie wiem, jak znaleźć sposób na to, byś kupił w tajemnicy ten pakiet przed rodzicami. Najlepiej powiedz im, że uwielbiasz ten serial i że jesteś bronies i że uwielbiasz kucyki. I dodaj jeszcze, że ten serial jest przeznaczone nie tylko dla małych dziewczynek, lecz dla widzów w każdym swoim wieku, niezależnie od płci. Jak już oni tą zrozumieją to poprosisz do nich, by dali ci pieniądze na to. Spróbuj! ;)

ocenił(a) serial na 1
ManiakowyPingwin

Kup i schowaj gdzieś gdzie nie znajdą? Naprawdę takie trudne?

ocenił(a) serial na 8
ManiakowyPingwin

Akurat na kupując na Merlinie masz opcje by zakupić towar za pobraniem czyli przyjedzie to ciebie kurier z paczką, dasz mu pieniążki do rączki, podpiszesz papierek mu i ot wszystko ;)
Tylko po tajniacku przemyć paczkę :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Mitsuune

Nie mam zamiaru marnować na takich oszołomów jak większość swojego jakże cennego czasu :) Nie potrafisz argumentować sensownie, jak nie masz na coś odpowiedzi, bo przekłamujesz fakty to odwacasz kota ogonem ;)
A za ten post po prostu cię zgłoszę, bo nie wnosi nic do wątku, zwykły spam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mitsuune

Takie trolle internetowe są wręcz żałosne,
+ zgłoszenie

P.S wróć do wątku albo wracaj do tej swojej nibylandii.

P.S 2 Odradzam wam ludzie jakąkolwiek argumentację z tym trollem, bo jest do tego niezdolny ;) Podaje fałszywe dane, fakty i wpiera innym że są akurat rzetelne ;) Jak nie wie co napisać odwraca kota ogonem. W jednym temacie został tak biedny zmieszany z błotem i zastraszony że aż przepraszał :D W wulgarny sposób ale jednak.
Twój trud skończony, czeka cię teraz głód z braku odpowiedzi i depresja że nikt ci nie odpisze :D haha nie pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mitsuune

twój świat twoje kredki.

p.s na psychiatrę nigdy nie jest za późno

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Mitsuune

spam

ocenił(a) serial na 9
LxDead

Znajdź sobie definicję, jeśli jej nie znasz. Nie poniżaj się już tak.

Mitsuune

Ty to już skończ pseudo ekspercie od siedmiu boleści.

filmweb . PL jest Polską witryną, co chyba z resztą widać po odnośniku ale pewnie taki geniusz to wie, haha. I jako że to Polska witryna, piszemy tu po Polsku ;) A nie w obcym języku ;)
Ale to już chyba taka moda wśród małolatów by mieszać Polszczyznę z, tfu, angielszczyzną.

Cóż, do niektórych nie dociera że na angielskiej witrynie pisze się po angielsku a po Polskiej po Polsku.

P.S wiesz co to jest internet? nie? to nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.
Żebyś wiedział na przyszłość baranie, internet to sieć komputerowa, czyli połączone ze sobą komputery-hosty, ty mogłeś mieć na myśli co najwyżej usługę www

też mi spec

ocenił(a) serial na 9
Pallantides

I kolejny... nawet takie cosie powinny umieć przyswoić sobie kiedy wolno im się odzywać a kiedy nie.

do niektórych nie dociera czym jest internet i memy. Dobrze, dzieciaczku, nakarmię cię wiedzą łyżeczką do pyska.

'b. please' to meme internetowy a takowych się nie tłumaczy

Mitsuune

ahh, cóż za wspaniały ból dupy.

tak się wywyższa że dupe z głową zamienił ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mitsuune

wikipedia. org/wiki/Narcyzm_%28psychologia%29
poczytaj sobie i zacznij się leczyć ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Mitsuune

Cóż, co jak co ale swoją wiedzę o internecie udowodniłeś juz w pierwszym poście myląc usługę www z hostem komputerów, co z resztą udowodnił Pallantides, który jest informatykiem :) się zna się wie

Niestety ale konto ci zgłoszę, ja i koledzy.

"Wątpię, żebyś kiedykolwiek był godzien ze mną rozmawiać"

To nie III Rzesza, tylko RP i nie ma tu podziału na lepszych i gorszych. Co za tym idzie, twój komentarz jest faszystowski. Miłego zakładania nowego konta gimbusie ;)

ocenił(a) serial na 9
LxDead

Jeśli nie wiesz co to, nie wypowiadaj się. Jeśli jest informatykiem i nie wie co to internet, to gratuluję.

Niech zgłosi jeszcze rodzina i pies, sąsiedzi i wieś ^^

Skoro nie ma takich podziałów, to dlaczego tak się przede mną korzysz? To, że nie wiesz co to faszyzm jest oczywiste, nie musisz tego dodatkowo udowadniać.

A co do lepszych i gorszych, myślenie że wszyscy są równi to doskonała symplifikacja, pomaga ci to zrozumieć świat, co? Niestety, nijak ma się to do rzeczywistości. Wątpię jednak, żebyś to zrozumiał.

ocenił(a) serial na 8
Mitsuune

Yakety yak retard ;)

ocenił(a) serial na 9
LxDead

Wreszcie zrozumiałeś ^^

nie no kogo ja oszukuję, nic nie zrozumiałeś, znalazłeś tylko randomową obelgę w necie. Nie zrozumiesz, że... joke's on you ^^

Wystarczy już tej łaski z mojej strony.

ocenił(a) serial na 8
Mitsuune

ah, zebyś wiedział trolu co znaczy to "yakety yak"

lokalizacja
Unnamed Road, Co. Roscommon, Irlandia

czyli co :D, na zmywaku się zapierdziela bo dla takich geniuszy nie było pracy w Polsce :D
hahah śmiechłem teraz ostro. Taki z ciebie "spec" a biedny musisz za granica za niewolnika robić, hahaha :D

ocenił(a) serial na 9
LxDead

Bwahahah XD Jak nie wiesz (co widać) to pytaj google, nie mnie XD

A co, nadajesz się tylko do tego, więc nie potrafisz sobie wyobrazić bardziej ambitnej posady? Brawo :d

ocenił(a) serial na 8
Mitsuune

trafiłem w sedno ;)
z reszta jak zawsze ;)

ocenił(a) serial na 8
LxDead

ZA CO?!

ManiakowyPingwin

Dojrzała odpowiedź nie ma co, więcej jak 15 zim ci nie dam,

ocenił(a) serial na 8
Pallantides

13 jesieni, we wrześniu 14.

ManiakowyPingwin

Szósta część na DVD już 11 kwietnia! :)

ManiakowyPingwin

Siódma część na DVD już 23 maja! ;)

ManiakowyPingwin

Ósma część na DVD już 6 czerwca! ;)

ManiakowyPingwin

29 sierpnia pojawi się 9 część zawierające kilka odcinków z 2 sezonu na DVD, a 26 września 10 część! Mam nadzieję, że wypuszczą jeszcze w tym roku na DVD wszystkie odcinki z 3 sezonu! Jak widzę, że świetnie im idzie wydawanie kilka odcinków naszej ulubionej kreskówki na DVD i tak ma być! A te nędzne 2 DVD z tą wstrętną kreskówką "Trollz" może już palić się ze wstydu, bo "My Little Pony: Przyjaźń To Magia" na DVD rządzi! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones