PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 546
ocen
7,3 10 1 7546
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Mam siedmioletniego brata i dobry pretekst by godzinami oglądać kreskówki i powiem wam, że całkiem miło się tym zaskoczyłem. Spodziewałem się ton różu i klejnocików, a do tego strasznego infantylizmu, ale to właściwie okazało się całkiem niezłą kreskówką gdzie wcale nie czuć tej dziewczyńskości. Bohaterowie też są dobrze napisani więc w przyszłości już wiem za co się zabrać :D

użytkownik usunięty
Wostock

Wiesz ja mam 14 lat a to uwielbiam.

ocenił(a) serial na 9

Ja Cie przebije, mam ponad 30 i też uwielbiam :P
Nie wiem co jest w tej bajce, zaczęłam oglądać, bo córka oglądała na TVP ABC a teraz oglądam z nią wszystkie odcinki i to po kilka razy. Po ciężkim dniu, użeraniu się z idiotami i burakami, nie ma nic lepszego niż MLP na dobranoc, od razu lepiej się śpi...

użytkownik usunięty
Leena_k

Pony działa w dwie strony.Dzieci jarają się bo widzą latające kucyki a starsi się jarają bo jest świetna rozbudowana fabuła,bohaterowie których można pokochać,świetna animacja i boski humor.Po za tym polecam ci obejrzeć MLP film.Jest naprawdę świetny i mnie osobiście chwycił za serce.Choć to było trochę nie ztenczne.Przychodzi czternastolatek do kina i mów poproszę bilet na MLP film.Xd

ocenił(a) serial na 9

dzień po premierze filmu byliśmy w kinie całą rodziną, bo nawet mąż chętnie ogląda :)
chociaż przyuważyłam, że w filmie jest inna kreska niż w serialu, bardziej ta serialowa mi się podoba

użytkownik usunięty
Leena_k

Mi też choć ta filmowa też była świetna.

użytkownik usunięty

A właśnie też maż takie niepokojące przeczucie że Starlite Glimer przejdzie na ciemną stronę mocy?

Popieram 34 lata. W dzisiejszych czasach jest masa bajkowego chłamu nawet z przemocą a to jest niedopuszczalne. Starsze bajki były bez dwóch zdań lepsze ALE te kucyki akurat są wyjątkiem bo moim zdaniem są ciekawsze i bardziej wciągające od tych starszych z 86roku. Kolejna sprawa fenomen tych kucy jest dlatego ponieważ w tej bajce jest wszystko co najlepsze i producenci ją bardzo dobrze przemyśleli ona ma świetna animację fajne postacie dobre dialogi humor czasami i co najważniejsze GŁĘBOKIE przesłanie że w dzisiejszym świecie przyjaźń i rodzina są najważniejsze!!! Niektóre odcinki może i są słabe ale inne są super.

użytkownik usunięty
Dariuszf

Zgadzam się całkowicie!

ocenił(a) serial na 10
Wostock

No rzeczywiście jak na serial dziecięcy to potrafi nieźle wciągnąć. ;)

Kajsones55

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones