Na cały głos

2019 7 odcinków
Na cały głos
7,8 6 692
oceny
7,8 10 6692
5 037
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":829367,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Loudest+Voice-2019-829367/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Na cały głos
 • stokiczanin ocenił(a) ten serial na: 1

  Propagandowy serial o propagandzie. Z narracji wynika, że świat się składa z cynicznych republikanów i poczciwych demokratów.
  Należy przyznać twórcom, że zbudowali dobry serial lecz na wskroś stronniczy. Pierwszy odcinek świetnie wprowadza w historię. Jednak z każdym kolejnym przekonujemy się jaka jest intencja twórców. Tym bardziej, że serial wychodzi w przeddzień startu kampanii prezydenckiej w USA.

 • stokiczanin „Intencja twórców” jest na podstawie faktów bo serial powstał na podstawie biografii głównego bohatera. Nie jest zmyślony, jest biograficzny zresztą na końcu zostały przedstawione losy bohaterów.

 • stokiczanin ocenił(a) ten serial na: 1

  Sjur Super, tylko że treści są przedstawione tendencyjnie.

 • stewiewonder ocenił(a) ten serial na: 9

  stokiczanin To znaczy co dokładnie jest tendencyjne? Postępująca degrengolada moralna Ailesa? Coraz bardziej bezczelne kreowanie informacji? Chyba nie miałeś okazji oglądać Fox News, a warto żeby przekonać się na ile "treści są przedstawione tendencyjnie".

 • stokiczanin ocenił(a) ten serial na: 1

  stewiewonder Zachęcam do przeczytania ze zrozumieniem mojego wpisu. Odnoszę się w nim do polaryzacji sceny politycznej w USA, gdzie twórcy serialu jasno opowiadają się po jednej ze stron. Przedstawiają "Złych" republikanów i "dobrych" demokratów.

 • stewiewonder ocenił(a) ten serial na: 9

  stokiczanin Jak się nie ma sensownych argumentów, to się wypisuje takie dyrdymały jak "proszę przeczytać ze zrozumieniem".
  Czym innym jest opowiedzenie się po którejś ze stron i narracja w duchu "republikanie są źli", czym innym wymyślanie, manipulacja wypowiedzi i po prostu kłamstwa. Serio, włącz sobie Fox News, tak przez tydzień, potem włącz sobie serial to pogadamy o tym gdzie "treści przedstawia się tendencyjnie" :)

 • stokiczanin ocenił(a) ten serial na: 1

  stewiewonder To się nazywa dysonans poznawczy. ;) Jednak ponownie zachęcam do przeczytania ze zrozumieniem ponieważ widzę, że są z tym problemy. Czym innym jest sama narracja Fox'a a czym innym tworzenie filmu tendencyjnego. Łatwo przyjąć narrację, która jest nam bliska. W życiu przydaje się jednak więcej krytycznego spojrzenia, szczególnie na propagandę w tak bezczelnym wydaniu.

 • safsdfku216735 ocenił(a) ten serial na: 7

  stokiczanin Kluczowe wydarzenia są faktami. Postaci nie zostały zmanipulowane i ch rola w fabule była porporcjonalna do historii. Konstrukcja serialu jest skupiona na wielu kluczowych wydarzeniach, które Molestowanie jest tłem w filmie. Fabrykowanie newsów nie wychodzi poza jeden wątek. Cechy bohatera - jego wiara we własny punkt widzenia, oddanie, pracowitość a także - skłonności do nadużywania władzy, brak poczucia odpowiedzialności za skutki własnych działań - są pokazany równo, ze wskazaniem na pozytywy.

  Tak, ten serial jest obiektywny. To że na cel bierze taką personę która ma sporo za uszami i tym samym ukazuje konkretne nurty polityczne w naiwnym kontraście do siebie to co innego. To zabieg. Ale sam w sobie serial jest obiektywny.

 • T.W.W. ocenił(a) ten serial na: 10

  stokiczanin Nomen omen święte słowa: ..."świat się składa z cynicznych republikanów i poczciwych demokratów."

 • stokiczanin ocenił(a) ten serial na: 1

  T.W.W. Gratuluję rzetelności w ocenie.

 • skt84 ocenił(a) ten serial na: 3

  stokiczanin Odcinki nawiązujące do Trumpa są najlepszym obrazem tego, że ten serial to ładnie nakręcona bzdura. Megan cały czas atakowała Trumpa a tutaj próbowali zrobić z niego przyjaciela Fox News. Ogólnie rzecz biorąc cały serial to bardzo radosna twórczość ale ładnie oprawiona. Ja wyciągam z tego serialu jeden wniosek, warto być konserwatysom bo ten serial jawnie atakuje konserwatyzm. A gwiazda serialu to ukryty lewak

 • kinomanpl ocenił(a) ten serial na: 9

  stokiczanin Nie wiem, gdzie widziałeś tych poczciwych demokratów, bo serial jest poświęcony wyłącznie Fox News i jej twórcy. Pokazuje, jak Ailes manipulował faktami, oczerniał demokratów. Ale nie pokazuje tamtego obozu od środka, więc tak naprawdę twórcy nie pokazują ich jako lepszych albo gorszych, bo niczego się nie dowiadujemy o nich jako ludziach.

  Inna sprawa, że Fox News przekroczyło pewne granice, których inne media nie przekraczały, chociaż też nie były i nie są obiektywne i wielokrotnie posuwały się do manipulacji.

 • kinomanpl fox news to pikuś przy CNN