PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 142
oceny
5,2 10 1 43142
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Ten serial według mnie był rewelacyjny do czasu. Uwielbiałam stare odcinki :) Z chęcią bym obejrzała je raz jeszcze.
Szperając w necie doszukałam się serialu do 61 odcinka, dalej nie ma... Oczywiście nie wspominam, że na każdej
stronie są odcinki od 490 bodajże, co mnie nie interesuje i jest dla mnie dziwne, bo tak nie powinno się robić, że
serial dodaje się pomijając początkowe prawie 500 odcinków... no proszę... Wiem, że można te odcinki pobierać z
chomiczka, ale nie uśmiecha mi się za bardzo płacić za ściągnięcie tylu odcinków, które tak naprawdę obejrzę
pewnie tylko raz :) Wiem również, że w telewizji są one powtarzane, jednak już sporo opuściłam i znowu nie mam
możliwości obejrzenia odcinków po kolei... Czy wiecie może gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki z naciskiem na te
stare? :) Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc, to baaardzo proszę :)

PS. Nie dodałam tego postu, żeby się spierać czy stare czy nowe odcinki są lepsze. Napisałam, że dla mnie stare są
świetne, więc jeśli masz pisać argumentując przy tym, że nowe odcinki są lepsze a stare to dno, to nie pisz w ogóle,
bo nie taki był cel założenia tematu :) Dziękuję :)

Pozdrawiam fanów "Na dobre i na złe" :)

ocenił(a) serial na 3
SweetKitty

Spróbój na serialnet tam jest od 1 do 546 :-)

Herr_OttoFlick

Niestety tam również są odcinki od 492... :( Ale dziękuję za chęć pomocy i komentarz :) Pozdrawiam :)

SweetKitty

jakieś dwa miesiące temu znalazłam stronę, na której były wszystkie odcinki od początku
teraz próbowałam odszukać ją dla Ciebie, ale trafiłam tylko na eserial . pl, gdzie są odcinki 1-61
tak więc - gdzieś na pewno jest całość od pierwszego odcinka do co najmniej 200 - może ktoś inny będzie wiedział, gdzie :)

Muirin

Dziękuję, miło, że szukałaś i odpowiedziałaś :) Postaram się jeszcze poszukać :) Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
SweetKitty

Są powtórki na TVP seriale obecnie.

Wiem, ale pisałam już, że dużo odcinków opuściłam w telewizji i znowu nie mam możliwości obejrzenia ich po kolei ... Inna sprawa, że nie mam u siebie telewizji ;p Ale dziękuję za komentarz, pozdrawiam :)

SweetKitty

FB strona Zosia od 1 odcinka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anialek36

Witam,

udało się znaleźć?

MashaFre

Tak, nazwa chomika Polskie_Seriale_HD, gdyby ktoś chciał jakiś odcinak, może napisać. Pozdrawiam!

anialek36

Dziękuję!

mogę prosić hasło na priv do folderów?

anialek36

właśnie można prosić o hasło na priv

anialek36

Też poprosiła bym o hasło na priv do folderu

misia3150

Nie ma pewnie żadnego hasła bo nikt nie ma starych odcinków. Ot taka prawda.

ocenił(a) serial na 6
bkr44

hej ma ktoś może odcinek 11 sezonu 1,albo dokument "jak orzeł" który opowiada o Marcinie Kołodyńkim który zmarł podczas jazdy na snąbordzie

anialek36

A jest może odc 70?

anialek36

Można hasło do folderu na priv. Dziękuje

anialek36

Czy można poprosić hasło na priv ? Dzięki ;)

mirka12217164

jak wpisać na feecboku zosia nie moge znalezść
tego

ufolina14

tutaj: https://www.facebook.com/pg/Zosia-441208312945148/videos/?ref=page_internal

ewwa11

no gratuluje zamieszczania to linków. Bo strona właśnie z tego co widzę została usunięta ! Brawo !

Anna_Krajniak

Nawet mi się nie chciało odpisywać, zwłaszcza, że mam ciekawsze rzeczy do roboty i niedawno przypadkiem zauważyłam ten zażarty dyskurs, niemal zakrawający o nienawiść w stosunku do mojej osoby, ale proszę bardzo. Skoro uważają się Państwo ( Pani Anna, użytkowni/k/czka sakamae19) za takich inteligentnych, myślących ( cytuję, ,,myślenie nie boli'') to chyba powinniście sobie Państwo zdawać sprawę, że skoro odcinki znajdują się na stronie/fp/koncie/ blogu czy innym serwisie innym niż oficjalny ( w tym przypadku VOD) , to jest to strona nielegalna, piracka, którą ktokolwiek może zgłosić i usunąć w każdej chwili ze względu na roszczenie dotyczące praw autorskich. Co więcej, oficjalna strona serialu również, podobnie jak fp z nielegalnie dodanymi starymi odcinkami, znajduje się na facebooku i dla prawników/ producentów czy jakiejkolwiek innej osoby dbającej o prawa autorskie serialu itp. to żadna filozofia dotrzeć do nielegalnej strony i ją usunąć. Wiele nielegalnych stron/ źródeł zamknięto w ten sposób i zapewne każda produkcja posiada w swoim zespole ludzi od tego typu działań. Zawsze trzeba się z tym liczyć, korzystając z nielegalnych źródeł. I bynajmniej nie mam wyrzutów sumienia. Natomiast, nieco abstrahując, szczerze wątpię, by osoba, która doprowadziła do usunięcia strony ( jeśli nie została ona np. usunięta przez autor/a/kę) zagłębiała się aż w odmęty Filmweb ( zwłaszcza,że link od dawna krążył w komentarzach na facebooku i pewnie wielu innych miejscach również) Reasumując, do wielkich entuzjastów starych odcinków, uciekających się do obrażania innych, którzy, tak naprawdę z dobrej woli chcieli pomóc z odcinkami i linkiem,( którego chyba nikt nie mógł znaleźć, skoro mnożyły się te same pytania o odcinki) zawsze można poprosić serwis VOD o uzupełnienie serialu, dodanie starych odcinków. Legalnie, bez ryzyka, że ktoś je usunie. Parafrazując, wysłanie prośby do produkcji lub serwisu VOD o dodanie odcinków, nie boli. Pozdrawiam serdecznie. :)

ewwa11

Gratuluję, dzięki Pani nikt nie obejrzy już starych odcinków. Nie dodaje się takich linków, myślenie nie boli.

sakamae19

Dzień dobry,

czy znajdę gdzieś jeszcze stare odcinki serialu? szukam i szukam i nic... mogłyby być nawet od 200 ...

sakamae19

Nawet mi się nie chciało odpisywać, zwłaszcza, że mam ciekawsze rzeczy do roboty i niedawno przypadkiem zauważyłam ten zażarty dyskurs, niemal zakrawający o nienawiść w stosunku do mojej osoby, ale proszę bardzo. Skoro uważają się Państwo ( Pani Anna, użytkowni/k/czka sakamae19) za takich inteligentnych, myślących ( cytuję, ,,myślenie nie boli'') to chyba powinniście sobie Państwo zdawać sprawę, że skoro odcinki znajdują się na stronie/fp/koncie/ blogu czy innym serwisie innym niż oficjalny ( w tym przypadku VOD) , to jest to strona nielegalna, piracka, którą ktokolwiek może zgłosić i usunąć w każdej chwili ze względu na roszczenie dotyczące praw autorskich. Co więcej, oficjalna strona serialu również, podobnie jak fp z nielegalnie dodanymi starymi odcinkami, znajduje się na facebooku i dla prawników/ producentów czy jakiejkolwiek innej osoby dbającej o prawa autorskie serialu itp. to żadna filozofia dotrzeć do nielegalnej strony i ją usunąć. Wiele nielegalnych stron/ źródeł zamknięto w ten sposób i zapewne każda produkcja posiada w swoim zespole ludzi od tego typu działań. Zawsze trzeba się z tym liczyć, korzystając z nielegalnych źródeł. I bynajmniej nie mam wyrzutów sumienia. Natomiast, nieco abstrahując, szczerze wątpię, by osoba, która doprowadziła do usunięcia strony ( jeśli nie została ona np. usunięta przez autor/a/kę) zagłębiała się aż w odmęty Filmweb ( zwłaszcza, że link krążył w komentarzach na facebooku i pewnie wielu innych miejscach). Reasumując, do wielkich entuzjastów starych odcinków, uciekających się do obrażania innych, którzy, tak naprawdę z dobrej woli chcieli pomóc z odcinkami i linkiem,( którego chyba nikt nie mógł znaleźć, skoro mnożyły się te same pytania o odcinki) zawsze można poprosić serwis VOD o uzupełnienie serialu, dodanie starych odcinków. Legalnie, bez ryzyka, że ktoś je usunie. Parafrazując, wysłanie wiadomości do serwisu VOD albo produkcji serialu. nie boli. Pozdrawiam serdecznie. :)

sakamae19

Nawet mi się nie chciało odpisywać, zwłaszcza, że mam ciekawsze rzeczy do roboty i niedawno przypadkiem zauważyłam ten zażarty dyskurs, niemal zakrawający o nienawiść w stosunku do mojej osoby, ale proszę bardzo. Skoro uważają się Państwo ( Pani Anna, użytkowni/k/czka sakamae19) za takich inteligentnych, myślących ( cytuję, ,,myślenie nie boli'') to chyba powinniście sobie Państwo zdawać sprawę, że skoro odcinki znajdują się na stronie/fp/koncie/ blogu czy innym serwisie innym niż oficjalny ( w tym przypadku VOD) , to jest to strona nielegalna, piracka, którą ktokolwiek może zgłosić i usunąć w każdej chwili ze względu na roszczenie dotyczące praw autorskich. Co więcej, oficjalna strona serialu również, podobnie jak fp z nielegalnie dodanymi starymi odcinkami, znajduje się na facebooku i dla prawników/ producentów czy jakiejkolwiek innej osoby dbającej o prawa autorskie serialu itp. to żadna filozofia dotrzeć do nielegalnej strony i ją usunąć. Wiele nielegalnych stron/ źródeł zamknięto w ten sposób i zapewne każda produkcja posiada w swoim zespole ludzi od tego typu działań. Zawsze trzeba się z tym liczyć, korzystając z nielegalnych źródeł. I bynajmniej nie mam wyrzutów sumienia. Natomiast, nieco abstrahując, szczerze wątpię, by osoba, która doprowadziła do usunięcia strony ( jeśli nie została ona np. usunięta przez autor/a/kę) zagłębiała się aż w odmęty Filmweb ( zwłaszcza,że link od dawna krążył w komentarzach na facebooku i pewnie wielu innych miejscach również) Reasumując, do wielkich entuzjastów starych odcinków, uciekających się do obrażania innych, którzy, tak naprawdę z dobrej woli chcieli pomóc z odcinkami i linkiem,( którego chyba nikt nie mógł znaleźć, skoro mnożyły się te same pytania o odcinki) zawsze można poprosić serwis VOD o uzupełnienie serialu, dodanie starych odcinków. Legalnie, bez ryzyka, że ktoś je usunie. Parafrazując, wysłanie prośby do produkcji lub serwisu VOD o dodanie odcinków, nie boli. Pozdrawiam serdecznie. :)

SweetKitty

Stare odcinki znajdziesz np. tu - http://polvod.pl/serial-Na-dobre-i-na-zle

Nie ma limitów i za dużo reklam

xidex21

Na te stronie są tylko od 500...

Poszukuje odcinków od około 340 :(

quinnie

Dokładnie gdzie są wcześniejsze odcinki :( Co się kurde stało

xidex21

Na FB strona Zosia od 1 zapraszam

ocenił(a) serial na 4
anna_____

Proszę napisać na fb do mnie nie mogę tu podać linka

anna_____

Znalazła Pani ?

SweetKitty

http://seansik.tv/act/watch/id/702/episode/37688

SweetKitty

Niedawno szukając zdjęć oraz informacji, blogów o Burskich, których było mnóstwo kiedy jeszcze byli w serialu znalazłam taki oto blog: burscy-ndinz.blogspot com
Nie ma tam co prawda video ale są zdjęcia, screeny z serialu i to tych z Burskimi jeszcze.
Zajrzyj tam, polecam.

darka_nd

Dziękuję serdecznie za info :)
Pozdrawiam :)

SweetKitty

zgadza się :) Stare odcinki są fajne. Od odcinka 300 któregoś odcinki zaczynają być dla mnie porażka.
Tak się składa ze tez bym chciała obejrzeć stare odcinki były w niektórych miejscach w internecie. A teraz nigdzie nie mogę znaleźć. Może wy wiecie gdzie, a ja nie zauważyłam. Bardzo was proszę.

SweetKitty

Dla mnie jest to niepojęte dlaczego nie ma wszystkich odcinków na Vod, przecież to serial TVP

gacek870

Nadal nic nie wiadomo ? Z tego co widzę to M jak miłość wrzucili w całości już dawno .

ocenił(a) serial na 10
Cobros

Nadal nic nie wiadomo? TVP ma w ogóle zamier wstawić stare odcinki?

ocenił(a) serial na 10
MargooVeni

*zamiar

MargooVeni

Te pytania chyba nie do mnie ? Pytaj ich na facebooku :

https://www.facebook.com/tvpvod/

Im więcej nacisków tym większa szansa że coś w temacie się ruszy .

SweetKitty

Pewnie już nieaktualne, ale zobacz na videopenny. Tam powinno być. Przy okazji zapraszam na fanpage tworzony przeze mnie na facebooku:
https://m.facebook.com/Na-dobre-i-na-złe-tvp2-ciekawostki-419271342200078/?_rdr

ocenił(a) serial na 10
SweetKitty

Taaaak! Odswiezam watek! Ktos cos ma?

ocenił(a) serial na 4
SweetKitty

Podbijam. Ktoś coś??

ocenił(a) serial na 8
SweetKitty

Ja również chętnie się dowiem, interesują mnie odcinki od 347 ;)

dariadom

Też bym bardzo chętnie obejrzała stare odcinki ndinz.:-)

margod1985

Wiecie może co się wydażyło?Do wczorwj idealnie działał fanpage Zosia na fb i były wszystkie odcinki dostępne, a dziś wyskakuje mi że strony nie ma

Kasia_1488

Kilka postów w górę Pani pojedzie, ktoś tu wrzucił link do tej strony na fb i strona została usunięta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones