PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606809}

Nadzdolni

A.N.T. Farm
5,5 2 550
ocen
5,5 10 1 2550
Nadzdolni
powrót do forum serialu Nadzdolni

Tragedia 

ocenił(a) serial na 1

Wychowałem się na DC, stare seriale były o wiele lepsze, tz. świat raven (najlepszy), Nie ma to
jak hotel no i statek też, czarodzeje, czy nawet hannah montana, Teraz nie mogę patrzeć na te DC,
oglądałem je tylko z ciekawosci i tylko szkoda mi dzieci które to muszą oglądać, kiedyś z tego co
pamiętam to zawsze wolałem DC od nicka, teraz nick da się oglądac a dc juz nie za bardzo...
Tak na prawdę jedyny obecny serial który ujdzie to Jessie.

ocenił(a) serial na 2
iuser

Zgadzam się z Tobą w 100 %. Aktualnych odmóżdżaczy nie da się po prostu oglądać... Jessie jeszcze w miarę ogarnia, czasami można obejrzeć jeszcze Taniec Rządzi. Ale nie zapomnij, że jest jeszcze Fineasz i Ferb : )

Wayland

Jessie nie lubie i to bardzo. ale to chyba przez tą aktorkę. jakoś do mnie nie przemawia. i chociaż to może dziecinne i głupie to uwielbiam oglądać Powodzenia Charlie ;D

ocenił(a) serial na 5
iuser

Zgadzam się :-)

iuser

no i Moja niania jest wampirem ;)

iuser

Zgadzam się i to całkowicie...Nadzdolni to chyba najgorszy serial na DC tak samo jak Hannah Montana...najbardziej wkurza mnie China

iuser

i Violetta

iuser

Tak, masz racje, tyle że według mnie teraz najlepszy serial to Austin i Ally i Violetta, ale to tylko moje zdanie ;)

iuser

Ok boomer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones