PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112742}

Nagi patrol

Son of the Beach
6,1 3 360
ocen
6,1 10 1 3360
Nagi patrol
powrót do forum serialu Nagi patrol

Co za ćwoki (za przeproszeniem) tu się wypowiadają. Niektórzy w każdym filmie/serialu doszukują się głębszego przesłania i nazywają "klapą" te filmy/seriale, które mają po prostu śmieszyć.
"SotB" jest jednym z najlepszych seriali komediowych, jakie widziałem. Ta zróżnicowana fabuła (ratunek z rąk terrorystów w każdym odcinku) i przeintelektualizowane dialogi... no i pierwszorzędne efekty specjalne :D Jest to genialna parodia prawdziwego amerykańskiego kiczu, więc każdy kto nazywa "SotB" kiczem zna się na rzeczy...
PS. Profesor Milosevic to postać no.1!!! :D

HrabiaCagliostro

Heh, nic dodać nic ująć. Dla mnie to też jeden z najbardziej zabawnych seriali jakie widziałem. Kocham tego typu poczucie humoru. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
hell303

oczywiscie zgadzam się. mało jest filmów z tak bezpardonowym poczuciem humoru.

ocenił(a) serial na 9
HrabiaCagliostro

Cóż, niektórzy nie odróżniają amerykańskiego kiczu od jego parodii... Wystarczy przeczytać tytuły odcinków, żeby mieć niezły ubaw :D O ile zna się troszke historie kina hehe. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
HrabiaCagliostro

Dla mnie też świetny serial :) Nie raz zjarany płakałem ze śmiechu :D

HrabiaCagliostro

A kim ty niby jesteś, że dyskutujesz n/t czyjegoś gustu i tego, że komuś się coś nie podoba. Jak jesteś takim prymitywem, że ten serial cie podnieca to siedź cicho !
Sam jesteś ćwok, skoro ten kretyński serialik cie podnieca !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones