MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

1990 5 godz. 19 min.
6,1 103
oceny
6,1 10 1 103
118
chce zobaczyć
{"id":"8017","linkUrl":"/serial/Napoleon-1990-8017","alt":"Napoleon"}
Zrealizowany w koprodukcji francusko-polskiej serial telewizyjny, którego bohaterem jest cesarz Napoleon Bonaparte.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"years":[1991]}
12
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Napoleon-1990-8017/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/8017","link":"/serial/Napoleon-1990-8017/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/8017","link":"/serial/Napoleon-1990-8017/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Zrealizowany w koprodukcji francusko-polskiej serial telewizyjny, którego bohaterem jest cesarz Napoleon Bonaparte. Każdy z odcinków wyreżyserowny został przez innego rezysera i opowiada o kolejnych ważnych etapach w życiu wielkiego przywódcy - o jego sukcesach i porażkach, życiu uczuciowym, prowadzonych wojnach i smutnym upadku.

inne tytuły
Napoléon et l'Europe Francja
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Weźcie to ode mnie

  TangoAndWaltz

  Kostium zjechany, peruki to siano na głowie i tragedia, towarzystwo snuje się po jakichś pokoikach i smędzi o zamachach w taki sposób, że tylko znający życiorys Napoleona na wyrywki zorientują się, o co chodzi. A, no i rozkoszne ujęcia Napoleona w negliżu.

 • W ramach porównania

  TangoAndWaltz

  polecam serial z Armandem Assante w roli głównej http://www.filmweb.pl/serial/N apoleon+i+Józefina-1987 -99198 Scenografia też taka sobie, ale Assante jest charyzmatycznym włoskim kurduplem, czyli dosyć blisko tego, czym był Napoleon :)

  • Jak ktoś jednak zdecyduje się na skok w wodę

   TangoAndWaltz

   to polecam przyjrzeć się odcinkowi nr 3 'Pani Walewska' z mocniejszym wątkiem polskim i Olbrychskim na koniu (tym razem pan Daniel bez dubbingu, bo w drugim języku ojczystym, że tak powiem)

   • Historia

    użytkownik usunięty

    Andrzej Seweryn: car Aleksander III Oj nie znamy historii. Gdzie Aleksander III w tych latach!!!!!!!!

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.