PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 418
ocen
8,2 10 1 32418
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

NIEWIELKIE SPOILERY.
Zastanawia mnie brak najmniejszej logiki w postępowaniu Danzo. Miał dostęp do kotoamatsukami, w celu ochrony wioski był w stanie posunąć się do wszystkiego, więc DLACZEGO NIE KONTROLOWAŁ TRZECIEGO I TSUNADE PRZY POMOCY TEJ TECHNIKI? Przecież mógł używać jej chyba raz dziennie czy tam na kilkanaście/dziesiąt godzin, z taką techniką mógł PODBIĆ CAŁY ŚWIAT NINJA z palcem w dupie. Wg mnie kotoamatsukami jest potężniejszą techniką od Edo Tensei. Po co mu funkcja hokage, jeżeli przy pomocy najpotężniejszej techniki iluzji (no może drugiej najpotężniejszej) mógł kontrolować całą wioskę, a przy odrobinie wysiłku cały świat.
PS Jestem na ~300 odc., więc jeżeli później jest wytłumaczone to kretyńskie postępowanie Danzo, to przepraszam.

ocenił(a) serial na 9
LordRahl

Hahah nie wiem czy ci sie przyda po tylu latach, ale kotoamatsukami mozna bylo uzywac raz na 10 lat o ile sie nie myle

ocenił(a) serial na 9
Cresta_4

haha jeśli ci się to przyda to poprawię twoją odpowiedź ... Danzo miał w sobie komórki a raczej całe ramie 1 hokage bo inaczej nie mógłby zapanować nad tyloma oczami na raz, dzięki nim Danzo miał skrócony czas i nie musiał czekać 10 lat ... jak w przypadku kruka Itachiego który wyleciał z brzucha Naruto ... dlatego zabił go bo był bezużyteczny bo trzeba by było poczekac kolejne dziesięt lat ....

Dodatkowo w walce Danzo vs Sasuke sam coś mówi że jeszcze oko mu się nie zregenerowało i musi poczekać

No z tym okiem mógł dużo zwojować, ale chyba pilnował sytuacji z boku nie chciał używać tej techniki na starym przyjacielu 3 hokage czy na tsunade ... chociaż mógł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones