PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106279}

Naruto

7,9 31 455
ocen
7,9 10 1 31455
Naruto
powrót do forum serialu Naruto

Mogło być lepiej

ocenił(a) serial na 8

Obejrzenie całej serii (chyba 650 odcinków), zajęło mi jakieś 2/3 miesiące. W sumie nie wiem po co oglądałem te fillery, nie wiedziałem wtedy, że nie nawiązują one do mangi. Tak czy owak negatywnie muszę ocenić całą logikę tego anime - wiele kuriozalnych sytuacji w walkach (tu podam jakiś przykład - Naruto będący kilkadziesiąt metrów od przeciwnika zaczyna biegnąć i drzeć się, żeby przypadkiem nie zaatakować go z zaskoczenia i miał czas zareagować, niestety - nawet mimo jego usilnych prób pomocy żaden nie jest mu w stanie wyrządzić większych obrażeń), moc przyjaźni i nieśmiertelności naruto, dzięki której: pokonywanie nawet najbardziej doświadczonych w bojach wojowników było możliwe poprzez nauczenie się jednej umiejętności.. W ogóle nie rozumiem sensu istnienia takiej postaci w tym anime jaką jest Sakura - bezużyteczna, tylko przeszkadzająca innym w walkach i egzystencji. (nie będę wspominał tu o jej postawie wobec głównego bohatera - to jakiś dramat). W II serii zdecydowanie przesadzili z mocą klanu Uchiha - ktoś, kto nie posiadał ich kalejdoskopowych oczu z góry był praktycznie skazany na porażkę (chyba, że jesteś głównym bohaterem - wtedy to Cię nie dotyczy). Jedną z niewielu postaci jaką darze szacunkiem w tym anime jest Itachi - jego przeszłość i teraźniejsze działanie wywierają wielki wpływ na praktycznie całą fabułę serii. Jeśli masz dużo czasu, nastawiony jesteś na efektowne pojedynki, przymkniesz oko na niedogodności logiczne w tym serialu możesz śmiało obejrzeć

Konucci

co to sa te fillery?

ocenił(a) serial na 8
uncut

Odcinki, które nie nawiązują do mangi przecież napisałem. A skoro nie mają z nią nic wspólnego nie warto ich ogólnie oglądać ponieważ nie mają żadnego wpływu na fabułę (dalsze losy bohaterów), są takim zapychaczem między odcinkami emitowanymi na podstawie pierwowzoru (czyli mangi).

użytkownik usunięty
Konucci

Nie mają wpływu na fabułę, ale pozwalają lepiej poznać bohaterów.

ocenił(a) serial na 5
Konucci

jestem w trakcie shippudena ale póki co zgadzam się w 100 procentach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones