PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106279}

Naruto

7,9 31 543
oceny
7,9 10 1 31543
Naruto
powrót do forum serialu Naruto

Witam! Zacznę od tego, że niesamowicie podobało mi się anime zatytułowane Dragon Ball. Z racji tego, że mam sporo wolnego czasu wróciłem do korzeni. Obejrzałem Dragon Ball Z Kai i poszczególne odcinki Dragon Balla w ramach przypomnienia. Obudziły się wspomnienia i chęć obejrzenia czegoś równie pochłaniającego. Zdecydowałem się na Naruto. Obejrzałem zaledwie kilka odcinków i muszę przyznać, że to anime zaczyna mnie interesować. Po zakończeniu każdego z odcinków uruchamiam następny bo muszę koniecznie wiedzieć, co się wydarzy! Niestety bardzo irytuje mnie postać głównego bohatera - Naruto. Stąd moje pytanie do Was - czy bohater ulegnie metamorfozie i w końcu wydorośleje albo przynajmniej ograniczy swoje błazeńskie zachowania? Denerwuje mnie to, że ciągle krzyczy i łatwo daje się sprowokować. In plus można zaliczyć wielowymiarowość bohaterów. Każdy jest inny. Niestety Sakura i Naruto powoli zaczynają mnie zniechęcać.

ocenił(a) serial na 8
niko41

obserwowanie jak naruto dorasta , a jego zachowania stają się bardziej dojrzałe jest jednym z najciekawszych aspektów pierwszej serii.
w późniejszych odcinkach wraz z rozbudowaniem postaci jego zachowania będą cię coraz bardziej zaskakiwać ,
wszystkie postacie będą się zmieniać z biegiem czasu a obserwowanie tego będzie dostarczało wiele przyjemności.
nigdy jeszcze nie oglądałem żadnego filmu ani serialu który pokazywałby dorastanie , uczenie się , i zmienianie poglądów głównych
bohaterów w tak naturalny i fascynujący sposób.

ps. oglądaj w oryginalnej wersji (nie dubbingowanej) , ponieważ nie jest cenzurowana.
najlepiej tutaj http://www.naruto.wbijam.pl/pierwsza_seria.html

ocenił(a) serial na 10
niko41

Tak, zmieni się i to jeszcze w pierwszej serii. Sakura też się zmieni do stopnia takiego że będzie można ją polubić. Największe zmiany będą w drugiej serii ale to przez to że wszyscy stali się starsi.


Ps: Przy którym odcinku jesteś?

macian

po 20 przestałem oglądać.

ocenił(a) serial na 10
niko41

To szkoda, bo teraz zaczyna się główna akcja w pierwszej serii, tak zwany egzamin na chūnina ( wyższy poziom niż genin). Dojdzie teraz bardzo dużo nowych postaci, dużo fajnych walk, trzy etapowy egzamin i można powiedzieć główny antagonista pierwszej serii. Wszystkich odcinków jest 220 ale akcja mangi kończy się nas odcinku 135 więc nie ma tego tak dużo bo potem są filery. Seria ma niemrawy początek ale potem się rozkręca gdzie w drugiej serii wkracza tajemnicza organizacja złożona z shinobi rangi S. Na prawdę polecam oglądać i nie zrażać się początkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones