Jestem już po trzecim sezonie, więc postanowiłem sklecić kilka zdań.
Anime jest prześwietne. Ze strony technicznej przedstawia się naprawdę dobrze - OST na wysokim poziomie, przyjemne i dobrze odzwierciedlające klimat serialu. W pierwszym sezonie mało zróżnicowany, chociaż jest to naprawdę mała wada, gdyż nie robi to...