PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372862}

Nauka jazdy

6,3 1 921
ocen
6,3 10 1 1921
Nauka jazdy
powrót do forum serialu Nauka jazdy

Pamiętam jak 'Nauka jazdy" leciała pierwszy raz w TV. Wtedy to był szał i wiele osób to oglądało. Było to coś nowego. Uważam, że nawet dziś, po tych 15 latach nadal da się to oglądać i w wielu sytuacjach można się nieźle ubawić.

Ale z drugiej strony to co można oglądać też jest nieco straszne. Ja sam robiłem prawko niedługo po emisji serialu, nie byłem mistrzem kierownicy (z resztą nadal nim nie jestem), popełniałem błędy jak każdy itp. No ale to co wyczyniają ludzie w tym serialu to jednak przegięcie. Cały czas im gasł samochód, cały czas nie umieli ruszać, cały czas walili w ulice z zakazem, kilka osób chciało jechać w lewo na rondzie. Nie wiem, do tego serialu była jakaś selekcja największych idiotów czy o co chodzi?

użytkownik usunięty
pafffcio86

Ten serial jest reżyserowany i nie pokazuje ze faktycznie takie akcje mialy miejsca, tylko aktorzy je rezyserują. Wiec nie spinaj sie na sytuacje jak guma w majtkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones