PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875439}

Nevertheless,

Al-go-iss-ji-man
6,9 1 327
ocen
6,9 10 1 1327
Nevertheless,
powrót do forum serialu Nevertheless,

Nie polecam słabe. Polecam The King jak już. Główna bohaterka nie trzyma ciśnienia i wymaga wizyty u specjalisty.
Serial jednak dobrze przedstawia realia i zagadnienia czasów współczesnych mam na myśli relacje sercowe. Kobieta wybiera typowego ultra chada zamiast dobrego mężczyzny. Żenada. (Prosze o dystans).

ocenił(a) serial na 7
Kapitan_smrodek

Bo to typowe w k-dramach - bad boy po wewnętrznej przemianie za sprawa miłości, zawsze wygrywa ;)

ocenił(a) serial na 6
karolinex

Ja też nie jestem zachwycona tym serialem, jest mało wciągający. Chyba oglądam go z sentymentu do studenckich czasów, a główna bohaterka trochę przypomina mi jedną z moich koleżanek. Ona trochę zachowuję się jak hrabianka, ale w sumie jest fajną dziewczyną. Natomiast sam serial jest taki sobie, bez rewelacji. Lepszym serialem jest Nawillera z Song Kangiem w roli głównej. To mogę polecić z czystym sumieniem.

ocenił(a) serial na 7
Euterpe_filmweb

Tak, Navillera jest super :) Tak samo Crash Landing on You i Something in the Rain. Akurat ostatnio je oglądałam i wciągają zdecydowanie bardziej :)

karolinex

Alchemia dusz jest super

ocenił(a) serial na 7
marzenaSZ88

Dzięki za polecajkę. Obejrzałam wczoraj 2,5 odcinka i totalnie moje klimaty :D Masz coś jeszcze ciekawego?

karolinex

Porcelanowy Król, King, oba seriale azjatyckie na Netflix są.

karolinex

Sweet home mi się też podobało ,ale to o potworach

ocenił(a) serial na 7
marzenaSZ88

Porcelanowego króla i King oglądałam - też mi się bardzo podobały :) Ale ten sweet home nie, więc sobie ustawię w kolejce po alchemii :) Dzięki wielkie. Jak coś Ci się przypomni, to możesz pisać, bo widzę, że podobają nam się podobne serie :)

karolinex

1) Hologramowa miłość
2) oferta biznesowa
3) Memories of Alhambra
4)IT'S OKAY TO NOT BE OKAY

karolinex

Hometown Cha -Cha- Cha

ocenił(a) serial na 7
marzenaSZ88

Dzięki :) Wszystko obejrzane oprócz oferty biznesowej, ale po opisie wygląda przednio, więc się za nią biorę z następnej kolejności :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones