SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Out of This World

1987-1991 22 min.
7,4 710
ocen
7,4 10 1 710
133
chce zobaczyć
{"id":"137926","linkUrl":"/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-1987-137926","alt":"Nie z tego świata","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/79/26/137926/7457118.2.jpg"}
Nastoletnia Evie jest córką Ziemianki i kosmity, dzięki czemu posiada nadprzyrodzone zdolności.
{"seasons":[4,3,2,1]}
96
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-1987-137926/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/137926","link":"/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-1987-137926/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/137926","link":"/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-1987-137926/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Serial koncentruje się na Evie Garland (Maureen Flannigan), która jest córką Troya (Burt Reynolds) i Donny Garland (Donna Pescow). Troy jest kosmitą z planety Anterias. Evie dzięki swemu pochodzeniu posiada trzy zdolności nadprzyrodzone. Potrafi zatrzymywać czas, ożywiać przedmioty i teleportować się z jednego miejsca do drugiego. TroySerial koncentruje się na Evie Garland (Maureen Flannigan), która jest córką Troya (Burt Reynolds) i Donny Garland (Donna Pescow). Troy jest kosmitą z planety Anterias. Evie dzięki swemu pochodzeniu posiada trzy zdolności nadprzyrodzone. Potrafi zatrzymywać czas, ożywiać przedmioty i teleportować się z jednego miejsca do drugiego. Troy żyje na Anterias i zawsze jest niewidzialny, ale Evie rozmawia z nim przez kryształowy sześcian. Bohaterka ma 13 lat i prowadzi życie jak wszyscy jej rówieśnicy. Żyje z mamą w Marlowe w stanie Kalifornia. Częstymi gościem ich domu jest brat Donny Beano (Joe Alaskey), burmistrz Kyle Applegate (Doug McClure), Lindsey (Christina Nigra) - najlepsza przyjaciółka Evie, Chris Fuller (Steve Burton) - jej chłopak i Buzz (Buzz Belmondo). Odcinki serialu głównie skupiają się wokoł Evie starającej się wybrnąć z trudnych sytuacji, które sama spowodowała.

studio
Bob Booker Productions / MCA Television
inne tytuły
Christina Nigra miała wcielić się w rolę Evie Ethel Garland, jednak w ostatniej chwili producenci zdecydowali o zaangażowaniu Maureen Flannigan. Później twórcy wykreowali postać Lindsay specjalnie dla Nigry.
Serial był kręcony w Agoura i Uviversal City (Kalifornia, USA).
W trakcie drugiego sezonu Donna Pescow zaszła w ciążę. Ponieważ nie można było tego połączyć z fabułą serialu, aktorka nagrywała sceny ze swoim udziałem w bliskich ujęciach.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Strasznie lubiłem ten serial

  Martin_Eden

  Pamiętam,że pierwszy raz oglądałem tę produkcje,gdy emitowała to włoska telewizja Raiuno :)Oczywiście nic nie rozumiałem,bo wszystko było dubbingowane.Po kilku latach puscili to na Jedynce.Fajnie było obejrzęc z tłumaczem.Niestety nie widziałem ostatniego odcinka i nie dowiedziałem czy się ... więcej

 • Świetny

  kasia12363

  Bardzo lubiłam ten serial, mogli by go jeszcze puścić :D

  3
  • Pamiętam ten serial .. jak ja lubiłam go oglądać.. W sumie dużo wówczas seriali było i tez nie mogę niektórych sobie przypomnieć tytułów , ba znaleźć do ściągnięcia.. A staram sobie to pouzupełniać ;)

  • Gdzie można kupić wersję z polskim lektorem lub polskimi napisami?

   trancefan1986 ocenił(a) serial na 10

   Albo ewentualnie pobrać... Na Allegro wyskakuje strasznie dużo filmów o takim tytule i nigdzie nie mogę znaleźć właśnie tego.

  • uwielbiałam ten serial

   jude119 ocenił(a) serial na 10

   tak kiedys go ogladałam jak jeszcze był RTL7 ale mam nagrany tylko jeden odcinek no cóż być może jeszcze kiedyś powróci

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.